Skocz do zawartości

Nietypowy problem- blad MASK


bazibazooka

Rekomendowane odpowiedzi

bład " MASK " w Bmw 3 320d

Po jezdzie około półtorej godziny gasnie komputer pokładowy a o za tym idzie nawigacja, nie mozna odtwazac piosenek itp.

Po paru nastepnych minutach wszystko dziala spowrotem. I znowu Czynnosc powtarza sie, tylko o wiele szybciej. Wyglada na to jak

by cos sie przegrzewalo i Wyłaczało komputer przed spaleniem

Auto zostalo oddane do stacji diagnostycznej w celu sprawdzenia komputera, wszystko okazalo sie ok, cena wyniosla 450 euro

 

https://www.autoscout24.de/angebote/bmw-320-320d-mitdpf-turbo-neu-kupplungssatz-neu-pdf-neu-diesel-grau-0a700b54-a242-9c2b-e053-e350040a3a46?cldtidx=3

 

Mieszkam w Niemczech i pojawila sie niedaleko mnie przyzwoita oferta, jedynym minusem jest ten problem, ktory opisalem wyzej. Wiele informacji nie podalem ale wiem ze sa na tym forum specjalisci co albo mieli taki lub podobny problem albo potrafia wskazac co by moglo byc przyczyna. Chcialbym kupic ten samochod ale dopiero wtedy gdy bede wiedzial jak zaradzic tej usterce, bo wydac kase na auto a pozniej ladowac jak w skarbonke w poszukiwaniu usterki to troche slaba opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja bym obstawil na jakas zasniedziala koncowke elektryczna ale decyzje musisz podjac sam bo nikt Ci nie pozwoli grzebac w aucie przed zakupem a odnosnie tego co ma nastapic po nowym roku z dieslami przemysl czy warto sie w niego pakowac bo to jak kupno auta z plakietka euro3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawil na jakas zasniedziala koncowke elektryczna ale decyzje musisz podjac sam bo nikt Ci nie pozwoli grzebac w aucie przed zakupem a odnosnie tego co ma nastapic po nowym roku z dieslami przemysl czy warto sie w niego pakowac bo to jak kupno auta z plakietka euro3

 

Co takiego ma nastąpić po nowym roku z dieslami?

 

Jest na forum kilku specjalistów od komputera pokładowego napisz do nich priva może będa w stanie ci coś podpowiedzieć, zdaje się kolega dziqsek i prmax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.