Skocz do zawartości

[F10] 520d szarpanie przy przyspieszaniu


spinacz2100

Rekomendowane odpowiedzi

uuuu,no to grubo :mad2: będę miał trochę wolnego to moje podstawię do mechanika i zobaczymy co będzie...chcę podjechać do tego samego,który audi ogarniał,ale terminy niesamowite tam...pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ciąg dalszy walki z autem.... Na obecna chwile okazuję się że na czwartym cylindrze mamy o 50% gorszą kompresje niż na pozostałych cylindrach . Na dniach okaże się co tam w środku siedzi i czy skończy się wymianą silnika :roll: dodam że po raz drugi w ciągu pół roku wymieniłem komplet sprzęgła z dwumasą ponieważ przez te wszystkie wibracje dwumas się rozleciał ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam ponownie . Auto przeszło remont silnika , wymieniona turbina , dwumas i masa inny rzeczy . Auto jeździło już prawie dobrze ale prawie robi wielką różnice, podejrzewam że za pół roku znowy będzie rozwalony dwumas ,poduszki itp. . Miałem dość samochodu i jak zobaczyłem kosztorys naprawy postanowiłem go sprzedać po kosztach handlarzowi . Auto już nie jest moją własnością także radzę uważać jeśli ktoś planuję kupić f10 w m-pakiecie w manualnej skrzyni bo zapewne na dniach będzie na sprzedaż .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Masakra panowie...

U mnie sie to teraz pojawilo w moje 420D X Drive 2014, szarpie jak wsciekla przy gwaltownym przyepiszaniu,

mysle nad sprawdzaniem w kolejnosci od latwiejszych rzeczy, egr, przeplywka, az nie mozliwe zeby nikt nie mogl rozwiazac tego problemu.

Kupilem tylko dlatego ze moja F11 jezdzilo mi sie idealnie, zreszta tak jak tym, do teraz!

 

Jak ktos to rozwiazal prosze pisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.