Skocz do zawartości

Automatyczne zamykanie samochodu po odejściu od niego


Amarillo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy jest możliwość ustawienia automatycznego zamykania drzwi przez samochód, jeśli parkujemy samochód na przykład w galerii handlowej na parkingu i odchodzimy od niego zapominając o zamknięciu...? Czy samochód zamyka drzwi sam po upłynięciu np. 15 - 20 sekund? W moim starym Volvo była taka możliwość, więc nieco dziwi mnie, że tutaj nie mogę takiej opcji znaleźć... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj sie nie zamyka nawet po godzinie i raczej takiej zmiany nie mozna wprowadzic.

tez ostatnio zostawilem otwarty w tesco z torbami w srodku jak wyskoczylem po browar :duh:

 

Aż dziwne.. wręcz niemożliwe, przecież to takie oczywiste zabezpieczenie przed kradzieżą na przykład :mad2:

Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na samochodach, to jakby dziewica prowadziła blog o sexie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj sie nie zamyka nawet po godzinie i raczej takiej zmiany nie mozna wprowadzic.

tez ostatnio zostawilem otwarty w tesco z torbami w srodku jak wyskoczylem po browar :duh:

 

Aż dziwne.. wręcz niemożliwe, przecież to takie oczywiste zabezpieczenie przed kradzieżą na przykład :mad2:

 

No właśnie... :-/ Jest mniej ważna od tego blokada drzwi po wejściu do samochodu, a czegoś takiego nie ma...? :-/

Może niech jakiś ekspert się wypowie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna by to wprowadzic jesli kluczyk by byl zblizeniowy. Co jesli jestes na wakacjach, zostawiles klucze w aucie i sie zamknelo a zapas w domu w szufladzie skitrany? :wink:

Byla by niezla lipa.

Jedyne co jest to to ze jak otworzysz auto i do niego nie wejdziesz to sie samo zamknie po jakims czasie. Moje sie zamyka ale tego nie ustawialem sam wiec nie wiem po jakim czasie i jak to wlaczyc.

W pezocie mam 30 sekund ale w e61 na 100% jest to dluzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna by to wprowadzic jesli kluczyk by byl zblizeniowy. Co jesli jestes na wakacjach, zostawiles klucze w aucie i sie zamknelo a zapas w domu w szufladzie skitrany? :wink:

Byla by niezla lipa.

Jedyne co jest to to ze jak otworzysz auto i do niego nie wejdziesz to sie samo zamknie po jakims czasie. Moje sie zamyka ale tego nie ustawialem sam wiec nie wiem po jakim czasie i jak to wlaczyc.

W pezocie mam 30 sekund ale w e61 na 100% jest to dluzej.

 

W sumie chyba wolałbym, żeby istniało ryzyko zatrzaśnięcia na tych wakacjach, ale żeby była ta opcja ;) niż, że ktoś miałby mi ukraść auto, gdybym kiedykolwiek zapomniał go zamknąć :-P

 

Serio jeśli otworzysz samochód i do niego nie wejdziesz, to się zamknie samo po jakimś czasie...? Ciekawe, ale to jednak o wiele mniej przydatna opcja niż ta o której mówimy wcześniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie chyba wolałbym, żeby istniało ryzyko zatrzaśnięcia na tych wakacjach, ale żeby była ta opcja ;) niż, że ktoś miałby mi ukraść auto, gdybym kiedykolwiek zapomniał go zamknąć

 

Ty tak na serio, czy się zgrywasz ?

Uwierz mi że jeśli komuś spodoba się twoje auto, to będzie dla niego mało ważne czy jest otwarte czy zamknięte.

Po prostu zajmie mu to chwilę dłużej.

 

Prześlę Ci przykład, jak rusek szybko robi zamknięte X6.

https://www.youtube.com/watch?v=w5zQeIp3e7U

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.