Skocz do zawartości

E60 czarno/brak prądu nie zamyka/nie otwiera pilotem


mrowa93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moim BMW(E60 530d 2004r)

Dzień wcześniej wyjechałem nim z garażu na zewnątrz posesji,następnego dnia rano kiedy chciałem je przeparkować po przekręceniu klucza w stacyjce(dodam że od dnia poprzedniego kluczyk był cały czas włożony w stacyjce) nie ma żadnej reakcji jakby sie nić nie działo(żadna kontrolka nie świeci/ani ekran/ani żadnego piknięcia czy dźwięku nie ma)dodam że również pilot i żaden przycisk nie reaguje na otwieranie/zamykanie auta.Auto się zachowuje tak jakby ktoś przeciął jakiś główny przewód od prądu.Wcześniej auto stało parę dni unieruchomione w garażu,ale potem jak nim wyjeżdżałem to odpaliło bez problemu normalnie a dzisiaj taki zonk.Próbowałem też drugim kluczem otworzyć/zamknąć i nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Panowie bo dzisiaj z tym drugim aku ten sam problem mnie akurat w domu nie było bo byłem w pracy ale ojciec z bratem twierdzą że jakieś dźwięki dochodzą z okolic lewej tylnej części auta (jest tam może jakiś moduł/sterownik czy inny przekaźnik? ) Dodam również że dzień przed tymi problemami próbowałem odpowietrzac hamulce przy każdym z kół możliwe ze mógłbym z ruszyć jakiś czujnik od Abs lub czegoś podobnego??

 

A ten przekaźnik od przepustnicy to w jaki sposób objawia swe działanie bo ja co jakiś czas ma jakieś takie dźwięki z pod maski na zgaszonym aucie (cos w rodzaju jakby wysuwania wsuwania plyty w naped) Jeśli się mi to uda to postaram się to nagrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprawdz pobor pradu po uspieniu. Trzeba odczekac ok. 45 min i powinno byc od 0.01 do 0.05 , jak jest wieksze to trzeba sprawdzac po kolei bezpieczniki itp. U mnie bylo slychac jak przepustnica pracuje. Koszt przekaznika cos okolo 100 zloty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to mam na mlemach akumulatora multimetrem sprawdzić? Jesli tak to jaką opcja bo to chyba nie chodzi o tą odpowiedzialną za wartość napięcia? a potem jak to nie pomoże to po kolei bezpieczniki te w komorze bagarznika obok aku tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.