Skocz do zawartości

Automatyczne wyłączenie ekranu iDrive


BartP_P

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam BMW E90 z 2007 roku, mam nawigację biznes. Po włożeniu pilota (bez odpalania START/STOP) uruchamiam Radio FM na postoju, po około 2-3 min wyłącza mi się radio automatycznie i następuje display Off. Czy wie ktoś jak taki automat wyłączyć ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam BMW E90 z 2007 roku, mam nawigację biznes. Po włożeniu pilota (bez odpalania START/STOP) uruchamiam Radio FM na postoju, po około 2-3 min wyłącza mi się radio automatycznie i następuje display Off. Czy wie ktoś jak taki automat wyłączyć ??

A po co to wyłączyć, przecież twój samochód specjalnie to robi by nie rozładować akumulatora i powinieneś być zadowolony bo inaczej stał byś z rozładowanym akumulatorem po to jest inteligentna klema by do tego nie dopuścić i oszczędność energii elektrycznej.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wyłączanie po 2-3 minutach świadczy o słabym aku. Normalnie gra ok. 8-10 do chwili wyłączenia.

Sprawdź baterię.

Zgadzam się :cool2: Także albo do podładowania albo kończy swój żywot i trzeba go wymienić, myślę że zima zweryfikuje co z akumulatorem.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.