Skocz do zawartości

klopot z alarmem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie potrzebuje pomocy poniewaz moje autko szaleje z alarmem sam sie wlacza po zamknieciu drzwi i uzbrojeniu alarmu sam wlacza sie po kilkunastu sekundach czy mieliscie taki klopot ???

mam alarm typu prestige

POMOCY

moj najwiekszy klopot polega na tym ze niemam zamkow w drzwiach i niemam jak zamknac autka poniewaz jak zamykam to alarm sie wlacza czy wie ktos moze jak go wylaczc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli alarm steruje Ci centralnym to jego odłączenie w żaden sposób nie sprawi że centralny będzie nadal działał z alarmu.

Masz zabezpieczone wkładki w drzwiach ale co z bagażnikiem.

Odłącz centralkę alarmową, otwórz szybę w drzwiach i zamknij drzwi, a następnie z bagażnika kluczykiem spróbuj zamknąć auto i je ponownie otworzyć. Jak zadziała to wiesz co robić, a jutro do elektryka.

 

Gorzej kiedy wkładkę w bagażniku również masz zabezpieczoną.

Wtedy trzeba szukać przyczyny która sprawia że alarm fiksuje i tu dostosuj się do porady centrino,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki dzieki za posty juz chyba wiem co jest w alarmie mam opcje wykrywania spadku napiecia w aucie i od tego w centralce mam zworke do wylaczenia tej opcji uciolem zwore i klopot zniknol jak narazie alarm sie niewlaczyl lecz teraz mam kolejny klopot poniewaz gdzies mi pobiera prad ;/;/

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pobiera Ci prąd to sprawdź czy właściwie masz podłączone radio - nie może ono grać nonstop po wyłączeniu całkowitym zapłonu. Radia mają dwa zasilania : jedno o niskim poborze prądu dla potrzymania pamięci a drugie o wyższym poborze po pierwszej pozycji stacyjki.

 

Druga sprawa. to tak jak napisał Centrino.

Sprawdź czy oświetlenie wnętrza gaśnie po zamknięciu drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.