Skocz do zawartości

[E61 530d 218KM] Nie odpala i rozładowuje akumulator


marcins86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam drodzy forumowicze

Mam taki problem ponieważ moje auto nie chce odpalić i nie wiem co jest. Autem jezdzilem na codzień i w przeddzień w ktorym "bunia" odmówila posłuszeństwa odpalałem ja z kabli bo auto stalo 3 godziny i mialo problem z aku (początkowo myslałem ze moze zapomnialem domknac drzwi albo wylaczyc swiatla) na drugi dzien po nocy bateria jak i cale auto bylo martwe jak kolega podjechal z kablami zeby mnie odpalic to krecilo ale nie palilo zadzwonilem po ADAC (bo rzecz sie dzieje w DE) i przyjecahl gosc i podlaczyl pod kompa i wyskoczyły mu takie błędy

17799 Krafftstoff-Filterheizung

17048 Lambdasonde

16978 Gluhkerze Zyl 5

16914 Gluhkerze Zyl 1

16930 Gluhkerze Zyl 2

16962 Gluhkerze Zyl 4

19459 CAN-Bus/Datenkabel zwischen Auslesesteuergerat und Steuergerat aktive Seschwindigkeisregelung

16215 Ladedruckregler

16871 Lambdasonde

18055 Drosselklappen-Stellantrieb

17665 Abgasruckfuhrungssystem

19344 Raildruckuberwachung bei Start

17920 Mengen-/Druckregelventil

 

Proszę o pomoc co jest grane bo nie mam zielonego pojecia znajomy mi sprawdzil taka kostkę elektryczna co jest przy pompie paliwa i dal nowa ale to nie pomoglo bo gdzies na forum wyczytalem ze to zwarcie na tej kostce moze byc przyczyna tego ze mi baterie rozladowuje i nie odpala ale jak sie okazuje problem jest gdzies indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.