Skocz do zawartości

Instalacja podgrzewanych foteli


malyszkielce

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie chciałbym się przywitać bo jestem nowy zarówno w sprawie BMW jak i na forumku :D Otóż mam taką sprawę dotyczącą nowo kupionej E87 123d. Czy jest jakakolwiek możliwość instalacji podgrzewanych foteli? Czy trzeba wymieniać całe fotele czy da się to jakoś sprytnie zrobić? Chciałbym żeby była to instalacja najbardziej zbliżona do orginału. Ktoś jest po takim zabiegu? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wszystko jest do zrobienia. Najprościej byłoby kupić fotele jakich potrzebujesz, pociągnąć instalację, zakodować, ale to najdroższa opcja. Też się zastanawiałem czy nie można by użyć uniwersalnej maty i dołożyć, ale boję się, że przy tozbieraniu fotela zepsuje świetnie działającą mate zajętości pasażera. Więc narazie wbijam. Tu masz temat jak poskładać instalację do ori podgrzewanych foteli

http://www.babybmw.net/forum/viewtopic.php?f=11&t=97925&sid=5e5425e322431ff741a080f9a4f029be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie dołożyć grzanie do swoich foteli nie grzanych ,to w grę wchodzi tylko obszywanie foteli na nowo

bo maty grzewcze w bmw są wszyte w tapicerkę nie ważne czy to materiał ankaltara czy skóra , można kupić całe fotele

ale ciężko znaleźć w dobrym stanie za normalne pieniądze bo jak już są igły i nie angole to tanie nie będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Też się zastanawiałem czy nie można by użyć uniwersalnej maty i dołożyć, ale boję się, że przy tozbieraniu fotela zepsuje świetnie działającą mate zajętości pasażera.

To spruboj na fotelu kierowcy tam nie ma maty.

Trzeba troszke cierpliwosci i na spokojnie 2 godz i masz fotel rozbebeszony.

Robota jest intuicyjna.

Uwazaj tylko na polaczenie tapicerki z gabka.W gabke jest wkomponowany pret i opasuja go pierscienie w ksztalcie litery C - trzeba je plaskoszczypcami delikatnie wyciagnac ruchem obrotowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tak wiem że są klejone. Ale wszystko jest do zrobienia. Dokładanie mat do e93

http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=893675

kotin narazie walcze ze składanumi lusterkami. Maty grzewcze to dalsze plany, ale jak sobie pomyśle ile to roboty to się trochę odechciewa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie szukania foteli do swojej e90. Z tego co widać to najlepiej kupić fotele nawet od Anglika i poprostu przeszyc maty grzewcze do swojego fotela, bo tak jak pisali wyżej cieżko znaleźć fotele EU w dobrym stanie i w dobrych pieniądzach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.