Skocz do zawartości

Awaria centralnego zamka z pilota


arturo199667

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od kilku dni mam problem z kluczykiem lub centralnym zamkiem. W poniedzialek rozkodował mi sie kluczyk, nie działało otwieranie ani zamykanie z pilota, wymieniłem więc baterie, zakodowałem dziada na nowo, cały dzień działał. Nastepnego dnia w okolicach godziny 9-11 ide do auta, znowu nie mogę otworzyć z kluczyka, stwierdziłem ze jakas trefna bateryjka, pobiegłem kupiłem inna firme w innym sklepie. Zmieniłem znowu bateryjke, do konca dnia do 3 w nocy, pilot działał, 8 rano jade do pracy, pilot dalej działa! godzina 10:40, ide do auta -- pilot znowu nie działa, pomysłałem ze może slaby akumulator i mi rozładowywuje go w jakiś sposób, podłaczyłem pod prostownik, naładowałem, zakodowałem kluczyk, caly dzien działał, nastepny dzień jade do pracy, pilot działa, ide do auta godzina 10:20 --- AUTO ROZKODOWANE! Panowie, ja juz nie mam pojęcia o co chodzi? rozkodowywuje sie o danej godzinie czy jak !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podłączę się do pytania.

 

Gdy kupiłem BMW z uszkodzoną pompą ABS i paroma innymi pierdołami, nie działało mi otwieranie pojazdu z pilota ( z przekręcenia działało ). Dodam jeszcze, że zamek bagażnika był uszkodzony i naprawiany po Januszowemu ( wymieniony już na sprawny. ). Sprawa jest taka, że po naprawie auta udało mi się zakodować kluczyk ( nowe baterie ), ale podczas zabawy w otwieranie szyb i szyberdachu z pilota nagle wszystko przestało działać. Kluczyk przy wciskaniu daje znaki życia, ale nie mogę go zakodować. Miał ktoś może podobny problem ? Czy bagażnik może mieć na to jakiś wpływ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.