Skocz do zawartości

F10/F11 520D Poduszki Lemfordera


rockybor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na forum mam f11 525 ostatnio własnie stwierdziłem że mam poduszki do wymiany ,poduszki to koszt około 220 zł za sztukę ( bez podciśnienia), niedawno kupowałem i dałem do mechanika skroił mnie 600 zł za wymianę bo podobno było ciężko, niestety wymiana okazała sie niepotrzebna,bo nadal drgania strasznie są przenoszone na karoserię więc pomyślałem że trzeba z powrotem założyć stare i sam się za to wziąłem zajęło mi to na podnośniku niecałe dwie godzinki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Uwaga ta z symbolem 36992 01/LMI poduszka jest bez podciśnienia ... a dedykowana na stronę prawą takowe wyjście posiada. Jest jakieś zamieszanie z tymi poduszkami. Już nie wspomnę ze w pudełku Lemfordera zazwyczaj jest Corteko. Zirytowany zakupiłem oryginały..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Odgrzewam kotleta :) Możecie podpowiedzieć jak to jest z poduchami ? zamierzam wymienić poduszki silnika + VTG - auto F10 525d xdrive LCI 03.2014..


Nie mogę Lemów znaleźć, widzę że tylko OEM są.. ? tak ma być i tylko muszę na Ori bmw wymieniać bo mają coś dodatkowego czy szukać jeszcze ? - Dla skrzyni VTG znalazłem - Lemforder kosztuje 130zł a ORI 300zł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będąc do końca pewnym czy mam podciśnienie czy nie zamówiłem dwie prawe poduszki, jedną bez podciśnienia a drugą z podciśnieniem. Jedna SWAG druga Lemforder. Oczywiście przyszły dwie z podciśnieniem i o dziwo w obu opakowaniach były identyczne (dosłownie identyczne) poduszki. Niczym się nie różniły. Obie zresztą miały wyszlifowane, usunięte jakieś oznaczenia na dole, więc podejrzewam, że z jednej fabryki wyszły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem do swojego auta lemfordery - lewą str + prawą - to by odpowiadało temu, o co chlopaki pisali wyżej w poście, że każda poducha ma swoje znaczenie.

- cenowo (jakby kogoś interesowało) wychodzi około 650zł za poduszki silnika i skrzynię - xdrive 525d 14' - Ori ponad 1k za takie coś, warto poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.