Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Kupuj u człowieka, do którego masz ZAUFANIE.

Będzie drożej, ale nie stać Cię na takie oszczędności, bo nikogo na to nie stać.

Nie kupuj OLEJÓW na alle_pl NIGDY.

PRZENIGDY !

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że jaranie nie minie :) żonie tez bardzo się podoba, jazda nieporównywalnie lepsza niz w x5ce..W bagazniku suchutko pod tapicerką więc może to w jakiś rozbitkach woda stoi a nie we wszystkich e60 :)

 

Napiszcie mi koledzy jakie kupić oleje dokładnie i filtry na wymiany (silnik, skrzynia, most)

 

nie chodzi o zadne rozbitki, tylko nieszczelnosci w tym wadliwym modelu, czesto wszystko na dole w bagazniku jest zasnidziale wlasnie z powodu nieszczelnosci , a jesli chodzi o jazde to kwestia gustu...inni wolą kanapowcem..i tyłkiem po asfalcie , a inni wysoko i w sport pakiecie ..jak przyklejonym do asfaltu :D

 

a e60 to 10 lat temu jezdziłem przerabiałem to gow..., dlatego wole mniej awaryjne X5

Edytowane przez rehau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
a jesli chodzi o jazde to kwestia gustu...inni wolą kanapowcem..i tyłkiem po asfalcie , a inni wysoko i w sport pakiecie ..jak przyklejonym do asfaltu :D

 

Żaden równoletni suv czy sav nie podskoczy w prowadzeniu sprawnemu E60, choćby stanął na czubku...

:D

Edytowane przez miczek.mk

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli chodzi o jazde to kwestia gustu...inni wolą kanapowcem..i tyłkiem po asfalcie , a inni wysoko i w sport pakiecie ..jak przyklejonym do asfaltu :D

 

Żaden równoletni suv czy sav nie podskoczy w prowadzeniu sprawnemu E60, choćby stanął na czubku...

:D

z wypowiedzi mozna wywnioskować , ze mlody nie wie do konca co wygaduje.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rehao masz racje każdy lubi co innego :), jestem jednak zdania że e60 to nieporównywalnie lepszy komfort jazdy niż x5, x5 był jeszcze fajny na ładnej drodze, a na drodze wyboistej i nierównej których oczywiście jest u nas duzo więcej niz ładnej komfort był żaden, te potężne 19calowe szerokie koła łylkały wszystko aż trzeba było porządnie trzymać kierownice, w e60 cisza , mieciutko tylko na nierówniściach słychac delikatne "puk puk puk" SŁYCHAĆ nie CZUĆ :)

 

 

 

Dwid1984 dzięki serdeczne :) Na razie mam zamiar dopieścic autko pod kątem wszystkich części eksploatacyjnych, polskie menu bym jeszcze chętnie wgrał bo mi wrr ten niemiecki nie pasuje i w sumie tyle...Z lpg raczej sobie odpuszczę bo nie będe tym autem robił więcej niż 10tys rocznie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Gratuluję Dave79 zakupu zadbanego E60 530i M54..., cieszę się że mnie posłuchałeś...

Myślę, że Ty też się cieszysz...

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz dobry sklep czescidobmw.pl jest tu na forum i możesz zapytać o wycene.

Jak mówisz że masz obudowę zalaną olejem to do roboty zapewne uszczelkę podstawy filtra oleju, uszczelkę misy olejowej jakieś simeringi na rolkach

no i na pewno uszczelkę pokrywy zaworów jeśli ich nikt wcześniej nie wymieniał to na pewno są twarde jak kamień od 2003 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy powiedzcie mi jak rozpoznac jakie ja mam dokładnie radio, chyba nie mam nawigacji bo nie widze nigdzie czytnika DVD, na komputerze tez nie ma w menu navi...Zalezy mi by wgrac polskie menu do tego wyswietlacza...Ktoś pomoże ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do części. Jako, że zapewne na start zrobisz dość spore zakupy możesz poszukać jakiegoś inter carsu w swojej okolicy, tam chłopaki Ci dobiorą wszystko, jak coś nie będzie pasowało i nie zostało zamontowane to możesz spokojnie zwrócić. Nie wiem dokładnie jak z konkurencyjnością cen, bo ja mam rabaty pracownicze, ale z tego co słyszałem to ceny podobne jak wszędzie, ale może przy większym zamówieniu uda Ci się coś wynegocjować.

 

 

Z tego co widzę na zdjęciach masz BMW navigation business, czyli tzw 'mała navi', a więc nawigację będziesz miał tylko w postaci strzałek, bez mapy. Gdzieś tam kiedyś widziałem jak ktoś pisał, że można tam coś zrobić, żeby pokazywało mape, ale nie zagłębiałem się w to, więc Ci nie pomogę. Ten jeden otwór, który jest na konsoli środkowej to czytnik CD, gdzieś na forum są udostępnione nowe mapy chyba z 2016r poprzez chomikuj, jak sobie nagrasz je na płytę CD to wsadzasz w ten otwór i masz aktualną ''nawigację'' (ale to i tak nadal będą strzałki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj u człowieka, do którego masz ZAUFANIE.

Będzie drożej, ale nie stać Cię na takie oszczędności, bo nikogo na to nie stać.

Nie kupuj OLEJÓW na alle_pl NIGDY.

PRZENIGDY !

 

Mógłbyś rozwinąć swoją "teorię" :?: a nie wykluczone, że i "praktykę". :roll:

Z góry dziękuję :)

Zorba pozdrawia !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj u człowieka, do którego masz ZAUFANIE.

Będzie drożej, ale nie stać Cię na takie oszczędności, bo nikogo na to nie stać.

Nie kupuj OLEJÓW na alle_pl NIGDY.

PRZENIGDY !

 

Mógłbyś rozwinąć swoją "teorię" :?: a nie wykluczone, że i "praktykę". :roll:

Z góry dziękuję :)

 

Ja kupuję oleje na allegro i są pyszne.

Oczywiście trzeba mieć sprawdzonego dostawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.