Skocz do zawartości

[E46] BMW 330Ci WBABN51070JT68527 Otwock


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy macie może jakieś informacje o tym BMW z ogłoszenia, ktoś oglądał, czy za tą cenę dostanie się porządne 330Ci? Pozdro.

Link: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bezwypadkowy-od-wlasciciela-3-0-r6-231-km-manual-bogate-wyposazenie-ID6yQhpR.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer identyfikacyjny pojazdu WBABN51070JT68527

gatunek BN51

model 330ci - EUR

Kod rozwój E46 (2)

podwozie COUPE

zwrotnica LL

drzwi 2

silnik M54

przemieszczenie 3.00

moc 170

Układ napędowy HECK

transmisja MECH

kolor Czarny Sapphire metalik - 475

tapicerka Standardowe skóra / czarny - N6SW

Zakład produkcyjny REGENSBURG

Data produkcji 17.01.2002

powierzchowność

wnętrze

360 °

 

standardowe wyposażenie

255 Koło Sportowe Skóra Sterujący kierownica sportowa skórzana kierownica

473 Podłokietnik przedni podłokietnik z przodu

520 foglights światła przeciwmgielne

548 Prędkościomierz Z kilometrów Reading km prędkościomierz

550 Komputer pokładowy komputer pokładowy

832 Bateria W Bagażnik Akumulator w bagażniku

851 Wersja języka niemieckiego Niemiecka wersja językowa

Opcje

210 Układ dynamicznej kontroli stabilności (DSC) Dynamiczny pasek. Sterowanie (DSC)

428 Trójkąt ostrzegawczy trójkąt ostrzegawczy

459 Seat NASTAWIENIE., Elektr. W. Pamięć regulacja siedzeń, Elektr.mit pamięć

494 Ogrzewanie siedzenia kierowcy F / pasażera Podgrzewane siedzenia kierowcy / pasażera

502 Układ spryskiwaczy reflektorów spryskiwacze reflektorów

522 Xenon Światło Xenon light

534 Automatyczna klimatyzacja klimat

661 Radio BMW firm Radio BMW firm

785 Białe światła kierunkowskazów Światła kierunkowskazów białe

788 K Lt / aly Koła M koła ze stopu lekkiego

801 wersja Niemcy wersja Niemcy

863 Europa dystrybutorem katalog / Serwis Kontakt-ulotka Europa

879 Niemiecki / dokumentacja na pokładzie Niemiecki / literatura board

915 Nie Zewnętrzna Ochrona skóry eliminacja ochrona zewnętrzna skóra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem auto, jest w dobrym stanie. Nie widać demontażu błotników, ani klapy bagażnika. Patrzyłem na ograniczniki drzwi jakby lekko ruszone były ich śruby, ale wg mnie nie przekreśla to auta. Większość elementów w oryginale, malowane tylne błotniki, w jednym miejscu miernik pokazywał 600 mikrometrów na tylnym nadkolu i tyle samo też pokazywał na przednim nadkolu, ale na małych powierzchniach. Malowany też kawałek tylnej klapy, pewnie też korozja 170 mikrometrów. Malowany też kawałek maski też bodajże około 170 Um. Ogólnie chciałem auto kupić, ale właściciel, nie zgadza się na jazdę próbną, nie można też pojechać do ASO, ani do wybranego serwisu. Właściciel zgadza się tylko na sprawdzenie auta w najbliższej okolicy. Ciężko się z nim też negocjuje cenę. Sprzedaje syn, a auto jest na ojca. Generalnie mówią, jak to bardzo nie muszą tego auta sprzedać, ale to po co wystawiali.

 

P.S. Wymienione radio, dołożona obsługa radia na kierownicy. Wszystko działa, oprócz szyby kierowcy, trzeba trzymać przycisk, nie otwiera się do końca po jednym kliknięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Przejażdżka na fotelu pasażera też nie jest możliwa? Do wybranego warsztatu nie a do jakiego można?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejażdżka na fotelu pasażera jest możliwa, przejażdżka samemu po wyłożeniu kasy, cokolwiek by to nie znaczyło. Wizyta w najbliższym serwisie, Pan powiedział proszę sobie wybrać stację diagnostyczną w Otwocku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dlaczego piszesz,ze nie mozliwa skoro jednak mozliwa.Osobiscie zawsze daje prowadzic zainteresowanemu ale nie dziwie sie jak ktos rzada okazania kasy/czy jazdy na fotelu pasazera.Raz mi kiep porysowal zderzak na parkingu tyle tylko,ze umial sie zachowac i samochod tak czy siak kupil,ale rozni sa ludzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można podpisać umowę użyczenia w takich sytuacjach. Dla mnie jeśli nie mogę się przejechać, to dziękuję za taki interes. Dlatego opisuje auto, żeby ktoś kto zgodzi się na takie warunki mógł kupić, ale, żeby wiedział jak jest. Nie bardzo rozumiem co to znaczy kasa na stół, jak dla mnie to mało konkretne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej gotówki na stół to dzięki za wytłumaczenie, jak dla mnie sytuacja niezręczna, ale co kto lubi.

 

Nie wiem czy nie powinieneś założyć nowego tematu, może się nie znam. :) Wg mnie zderzaki malowane i drzwi od strony pasażera, zaślepki spryskiwaczy reflektorów też mają inny kolor. Resztę trzeba by już na miejscu zobaczyć, a to kupujesz czy sprzedajesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba jego auto i chciał Tobie zaproponować:)

 

dokładnie.

 

co do auta z tematu, to właścicielem jest ten użytkownik - auto wystawiał na forum w październiku za tą samą kasę : http://www.bmw-klub.pl/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=43970

http://images69.fotosik.pl/527/fc8157997e792cbc.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha rozumiem, w takim razie dzięki za podesłanie linka do ogłoszenia. Choć jestem z Warszawy to będę dzwonił.

 

Co do właściciela auta z tematu, to auto ma już inny człowiek. W październiku wystawił poprzedni właściciel, a teraz już jest inny. Można to sprawdzić na https://historiapojazdu.gov.pl/. Tutaj link do ogłoszenia poprzedniego właściciela https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-oferta-prywatna-ID6yBaw5.html.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.