Skocz do zawartości

Krzyh E92 335D


Krzyh_krk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, zakupiłem w Niemczech E92 335D rocznik 2009, pierwszy właściciel. Auto w dość ładnym stanie, tylko jeden element lakierowany, druga warstwa lakieru, największa wada jak dla mnie to brak nawigacji, szyberdachu oraz m pakietu, felga też biedna, bardziej patrzyłem na silnik. Na początek wymiana filtrów, olej, tarcze, klocki przód oraz zakup kół 19" Jakie felgi możecie polecić w rozsądnych pieniądzach? W przyszłości być może dołożenie m pakietu, wymiana deski i montaż nawigacji cic oraz program 2e2585e07b6865a2e0cac3897c15a1ce.jpg198ba172e73adbee1d43a407d1b14e37.jpg7941a3f8c76111ef283792b7152165a8.jpg8338ce3c227dcb52c4ca2297e0dde64c.jpgd8d90532b6972f14dbaeef02d48fa205.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Krzyh_krk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje☺

Masz dobrą podstawę, całą resztę powoli ogarniesz i będziesz mieć wypasmogliśmy się o 19 spotkać i o to mam żal, a najgorsze że odczuwam na zdrowiu

 

W święta każdy powinien mieć kogoś z kim mógłby się choć chwile cieszyć- ciebie nie było, zabrakło .

Coupe robi wrażenie i jeszcze długo będzie robić.

 

Powodzenia w modyfikacjach

-----///Moja galeria- BMW E90- M Pakiet LCI///------

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=146363

Klik by powiększyć


e34a03810f04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć ,

fajnie jest witać kolejnego forumowicza który kupił BMW a w dodatku jest to 335D .jeżeli chodzi o mody to masz tu na forum tyle 335d ze sam będziesz się zastanawiał w która stronę iść z modami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grunt to dobra baza, ja bym postawił mimo wszystko na 19" ori BMW styling typu 230 jeżeli chodzi o program to polecam szczerze firme Tc-Performance ostatnio robiłem u nich Turbo i program warto jechać do Łodzi :) Bo nawet 2.0d juz fajnie jedzie ponadto grunt to dobra serie kupić Szerokości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje☺

Masz dobrą podstawę, całą resztę powoli ogarniesz i będziesz mieć wypas.

Coupe robi wrażenie i jeszcze długo będzie robić.

 

Powodzenia w modyfikacjach☺

-----///Moja galeria- BMW E90- M Pakiet LCI///------

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=146363

Klik by powiększyć


e34a03810f04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.