Skocz do zawartości

[F10] 2016 - wykończenie bagażnika


ravone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zakupiłem niedawno pierwsze BMW - 520d X-drive 2016r. M-pakiet. Moje pytanie brzmi - pod podłogą bagażnika jest akumulator i trochę wolnej przestrzeni, która nie jest niczym wykończona - żywa blacha. Czy czegoś mi brakuje czy tak po postu jest? Przymierzając się do zakupu oglądałem masę filmów na YouTube i wydawało mi się, że było to wykończone w sposób cywilizowany. Może pomyliło mi się z 4 Grand coupe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pomarudzę.

Dostałem informację, że moje auto nie posiada pakietu schowków stąd goła blacha pod podłogą bagażnika. Nie mogę znaleźć opcji wyposażenia F10 LCI - na otomoto nie trafiła mi się wersja wyposażona w coś takiego. Czy moglibyście poratować kodem tego pakietu albo porównać ze swoimi autami? Nie chce mi się wierzyć, że to wygląda w ten sposób.

Nie wiem czy uda mi się załączyć zdjęcia, efekty poniżej

 

402df63c9d2f1a3cmed.jpg

37d95696c3f8bceemed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bagażnik :).

Nie mam w liście wyposażenia nic, co mogłoby się choćby kojarzyć z "pakietem schowków", chyba, że to jest P7A2A Innovation pack II ;).

Schowek pod podłogą z filmiku z YT posiadam.

Tyle, że ja mam preLCI, a w LCI mogli "poprawić" wyposażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bagażnik :).

Nie mam w liście wyposażenia nic, co mogłoby się choćby kojarzyć z "pakietem schowków", chyba, że to jest P7A2A Innovation pack II ;).

Schowek pod podłogą z filmiku z YT posiadam.

Tyle, że ja mam preLCI, a w LCI mogli "poprawić" wyposażenie.

 

Mam tak samo jak na filmie YT a auto LCI 2014 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi faktycznie tego schowka, kupić nie problem - tylko dlaczego większość go ma a u mnie brakuje.

Szukałem w pakietach i też nie mogłem namierzyć "pakietu schowków" - widziałem go w serii 4 Grand coupe do którego się przymierzałem.

Dziękuję Panowie za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.