Skocz do zawartości

Jakie audio do F30 -alpine, gladen, hi - fi?


danekbxl

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie odezwałem się do sprzedawcy którego ktoś tutaj wcześniej wymienił z zapytaniem o ten zestaw https://allegro.pl/oferta/audio-system-x-80-4dsp-bt-8-ch-dsp-4x80-150w-13024166588


Wszystko fajnie ale sprzedawca zaproponował lepszy wzmacniacz z procesorem DSP. https://allegro.pl/oferta/audio-system-mfit-bmw-evo2-x80-4d-hlac4-5-11299318499Jakie jest wasze zdanie? Dokładać tysiaka do wzmacniacza z DSP? Co w ogóle sądzicie o tym zakupie?


P.S

Zamontuje ktoś we Wrocławiu lub Szczecinie :) ?


EDIT: Dowiedziałem się że, ten Audio System to raczej klasa DACII :) Montuje Match Up razem z wzmacniaczem PP62DSP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 451
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem na etapie podłączania wzmacniacza w F30 audio standardowe było 6 głośników z przodu zostały zmienione na quart + twetery i pod siedzeniami na u Dimension w bagażnik chce dołożyć wzmacniacz 4 kanałowy + sub, i teraz ori głośniki miały kostkę na cztery kable zostały zmostkowane i podłączone do nowych głośników właśnie u dimension który miał tylko wyjście na dwa kable.. i teraz jak podłączyć wzmacniacz Pod glosniki które znajdują się pod fotelami ?? Wyglada to tak..

IMG_7042.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.