Skocz do zawartości

Końcówka wydechu Ulter


Mitix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Moje auto to e90 bez dpf(koncowka w dół) .

Zamierzam zamówic koncowke wydechu Ulter .

Wyczytalem ze najlepiej podejrze N2-70RSL z kielichem 60mm , problem jest taki ze na stronie ultera maja srednice kielicha montazowego 50mm lub 55mm.

Pytanko czy koncowka ze srednica 55mm podejdzie ?

http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/double/382

 

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up

Firma Ulter moze zrobic na zamowienie ta koncowke z kielichem 60mm , pytanie czy czarny lakier wytrzyma temperature ? moze lepiej kupic zwykla koncowke w chromie? Zalezy mi bardziej na czarnej dla kontrastu z dachem, ktory okleilem folia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długo by tu pisać o końcówkach ultera, ogólnie sam ulter odradza swoje końcówki. Są źle zaprojektowane i zbyt duży kąt natarcia spalin na końcówkę jest. Jak ulter tłumaczył robi się przez to nie zdrowe podcisnienie dla turbiny. Zagadaj do VenioB wyjaśni ci wszystko co i jak, on dzwonił po różnych reselerach ultera i większość mu odradzała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jeden research robiłem ze znajomymi. Siedzieliśmy nad tym kupe czasu i ogólnie żadnego dobrego rozwiązania nie ma. Tylko aftermarketowe dedykowane całe końcowe tłumiki pnp. Niestety są one masakrycznie drogie bo zaczynają sie od około 1tyś. zł za sam końcowy tłumik. Ja wybrałem opcje kupienia 30d (zaczynają się od 250zł) i zrobienia redukcji za katalizatorem z 20d na 30d. W maju będę z tym walczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama pani z Ultera odradziła mi czarna końcówkę , podobno były takie przypadki ze klient przejechał sie autostrada i farba schodziła .

Juz sam nie wiem co mam robic, a nie moge patrzec na ten brzydki wydech :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziesz, moje słowa się potwierdzają. Sami odradzają swoje produkty. Ja Ci radze nie kupuj bo więcej naszkodzisz niż cokolwiek pomożesz. Kup wydech 30d w tej samej cenie co końcówka i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam zamierzam zmienić paskudną oryginalną końcówkę wydechu na nową. Aktualnie wygląda tak:

http://pics.tinypic.pl/i/00886/6y9vyrn66370.jpg

 

Interesuje mnie ta końcówka http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/double/86 ale nie jestem pewny czy dokonuje odpowiedniego wyboru, nie wiem jaką wybrać średnicę końcówek aby ładnie wpasowały się w wcięcie w zderzaku, oraz zastanawiam się jaką wybrać średnicę kielicha montażowego prawdopodobnie będzie to 60 mm ale pewności nie mam. Może już ktoś dokonywał takiej zmiany w tym modelu i podzieli się doświadczeniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź, zastanawiam się jeszcze na średnicą samych końcówek wydaje mi się ze 70 mm może być dobry wyborem tylko żeby później nie okazało się że są za grube, nie chce festynu zrobić :) a z drugiej strony nie chce aby były za małe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.