Skocz do zawartości

E60 kupno Anglika i zrobienie przekładki


ShrekKM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ... od pewnego czasu chodzi mi po głowie kupno pewnej ślicznej e 60 anglika. Moje pytanie wiąże się z tym czy wie ktoś jak jest z przeróbką takiego auta? chodzi mi o to że mechanikę zrobię sam ale jeśli chodzi o przeniesienie elektryki z jednej na drugą stronę to już pojawiają się problemy i pytania ..... czy starczy kabli z jednej na drugą stronę .... czy ściana grodziowa jest tak samo przystosowana jak w VW? Miał ktoś okazję widzieć robić z takim czymś? Proszę o pomoc(informacje) bo naprawdę się zastanawiam mocno nad tym autem bo ładne i zadbane... z góry dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6074648555

 

Tu masz wszystko co potrzeba, wiazki, dywaniki, boczki itd. Do tego jeszcze lampy, cały mechanizm wycieraczek, siedzenia iii...

Czy się opłaca musisz sam wiedzieć.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie po co przekladac? Mieszkam w anglii tez mam e60 anglika zarejestrowalem w polsce .kierownica po prawej stronie. Z wlasnego doswiadczenia powiem kiedys mialem passata fl i postanowilem go przelozyc i to byl blad. Jak bys nie przekladal to juz nie jest jak orginal ;to nie to samo. Odradzam przekladki bo to nie auto na takie zeczy , i koszta sa duze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej zarejestrować to auto tak jak jest przykładowo w Czechach ?

1-OC o wiele taniej

2- niema akcyzy

3-przegląd raz na dwa lata

Ja tez myślę sprzedać swoje auto -kupić po lifcie , ale zarejestrować w Czechach zęby nie płacić tej NIELEGALNEJ AKCYZY !!! :evil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głównie chodziło mi o tę ścianę grodziową ... czyli po zdjęciach z aukcji widzę że jednak trzeba spawać, nie ma jak w vw że da się przekręcić .... facet od którego bym chciał to kupić ma już większość części(takie jak deska czy maglownica konsola środkowa) ale nie wszystkie ..... i zastanawiam się bo autko śliczne ale do tego dochodzi tak jak już ktoś zauważył akcyza pozostałe części itp auto kosztować ma 25tysi akcyzy będzie dużo bo to 550i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.