Skocz do zawartości

Bmw e91 podsufitka w panoramie


Pogan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam bmw e91 z panorama. Mam pytanie odnosnie zamykanej podsufitki a mianowicie sie nie domyka.

https://zapodaj.net/a62b14d40c9c9.jpg.html

I tu zaczyna sie moje pytanie. Czy podsufitke da sie awaryjnie zamknac jak panorame za pomoca imbusu? Jezeli ma to znaczenie to dodam ze panorama nie dziala (slychac tylko brzeczenie silniczka) a podsufitka sie otwiera i zamyka do poziomu ze zdjecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz cały czas uchylone obydwie szyby ?
Kolega pyta o podsufitkę, że mu się nie dosuwa i jak to zasunąć do końca. A pytanie do kolegi Pogan czy podsufitka idzie równo czy pod skosem? No bo na fotce jakoś tak to dziwnie wygląda ale to może jest tylko złudzenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsufitka idzie rowno. Na zdjeciu tylko wyglada krzywo. Otwiera sie bez problemu tak samo jak i zamyka z tym ze nie do konca. Dlatego pytam czy da sie ja jakims sposobem zamknac do konca. Patrzylem na prowadnice i nie widze nic co mogla by ja blokowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Kolego, mógłbyś powiedzieć jak tego dokonałeś?

Ja mam awarie, tzn rozładował mi się akumulator przy otwartym dachu.. Po włożeniu kluczyka do stacyjki wyskoczył błąd dachu i od tego momentu dach nie otwiera się. Teraz na dodatek są problemy z podsufitką, czasem chwyci czasem nie;/;/

Czy mgóbłbyś napisać jak tego dokonałeś? Ewentualnie czy jest możliwość zainicjowania dachu, coś na wzór szyb w aucie?

"Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa." -Sam Witwicky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze pamiętam to po odcięciu zasilania należy zrobić adaptację czy jakoś tak.

Należy przytrzymać przycisk do otwierania tak długo aż panorama przejdzie wszystkie możliwe ustawienia (uchylanie, otwieranie, zamykanie) aż się zamknie a roleta zasunie.

Później powinno wszystko chodzić bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.