Skocz do zawartości

Dźwięk PDC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skąd wydobywa się dźwięk czujników PDC w aucie z nawigacja proffessional? Czy jest osobny głośnik czy może ten od gongu pasów pod kierownicą czy z głośników od radia? Proszę o pomoc

:)

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Skąd wydobywa się w aucie z nawigacja proffessional

:)

z głośników audio

W autach bez nawigacji z głośników z przodu i z tyłu .

http://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=VU31-EUR-05-2007-E91-BMW-320d&diagId=66_0117

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Opublikowano
  • Autor
A ktoś wie może, które moduły przekodować lub dopisać wartości żeby był dźwięk przy cofaniu ??
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
PDC masz oryginalnie czy doposażałeś ?
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Opublikowano
  • Autor
Doposażałem zakodowałem ze na navi pokazuje wszystko lecz nie ma tego pikania po dojeżdżaniu do przeszkody
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Dopisałeś do wyposażenia FA $507 sam tył lub przud i tył $508 ?
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Opublikowano
  • Autor
Dopisałem tylko do wyposażenia $609 bo to do wersji z navi tak doczytałem.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
609 to jest nawigacja profesional ,musisz dokodować 507 lub 508 .
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Opublikowano
  • Autor
OK dzięki za naprowadzenie :D już wszystko śmiga jak talala :D
Opublikowano
Panowie, czy da się doposażyć w czujniki z przodu i podpiąć je pod dużą nawigacje tak aby pokazywało odległość na wyświetlaczu?
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Normalnie da radę ,o jaki model i rocznik pytasz ?
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Opublikowano
e92 335d 2011r co trzeba? Mam ofertę z firmy, która zajmuje się takimi rzeczami chcą 2800 zł brutto jak odliczę VAT wychodzi 2276 zł opłaca się czy lepiej zrobić to samemu? Jak to zrobić??
Opublikowano
e92 335d 2011r co trzeba? Mam ofertę z firmy, która zajmuje się takimi rzeczami chcą 2800 zł brutto jak odliczę VAT wychodzi 2276 zł opłaca się czy lepiej zrobić to samemu? Jak to zrobić??

Ja poniżej 700 brutto za czesci dałem więc 2100 to niezły grosik za dzień-max 2 dni roboty.

 

Moduł 200 + sprzedaż Twojego modułu

Czujniki w kolor 200

Mocowania jak sie trafi, ja za 40 zł wyrwałem

Wiązka - uzywana wiązka na tył 50, 4 m kabla kilkunastożyłowego 50, wtyczki i pierdoły koło 100 ( ja zrobiłem wiązkę dwuczęściową z porządną wtyczka pomiędzy częściami)

Panel grzanych siedzeń z pdc - jak się trafi, ja za 30 znalazłem.

 

Aha i jeszcze narzędzie do wycinania otworów w zderzaku - w ASO Skody - chyba 55zł.

 

Jakby coś pisz pw pomogę.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
e92 335d 2011r co trzeba? Mam ofertę z firmy, która zajmuje się takimi rzeczami chcą 2800 zł brutto jak odliczę VAT wychodzi 2276 zł opłaca się czy lepiej zrobić to samemu? Jak to zrobić??

Dokładnie tak jak "marvel" pisze części kupisz max do 1000zł razem z tyłem i jak masz trochę pojęcia mechanicznego to sam zrobisz i jeszcze większa satysfakcja ,w kieszeni zostanie 2000 .

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.