Skocz do zawartości

[e87] Silnik wycieraczki -tył


irekka

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to jest "przycisk" otwieracza tylnej klapy - co on ma wspólnego ze spryskiwaczem??? Zresztą tez wymieniałem jakiś czas temu.

Bo tytuł tego wątku to właśnie "silnik wycieraczki - tył" i to jest temat większości postów tutaj.

Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na samochodach, to jakby dziewica prowadziła blog o sexie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm - wiem co jest tematem tego wątku - sam go założyłem. Po prostu nie rozumiem dlaczego dołączasz zdjęcie części, która nie ma nic wspólnego ani z silnikiem tylnej wycieraczki ani ze spryskiwaczem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ernet to zdjęcie co wkleiłeś ma się nijak do wątku. To jest zamek klapy i w ASO rzeczywiście kosztuje 250zł. Silnik wycieraczek wygląda tak i nie ma nic wspólnego z twoimi zdjęciami,

http://i.ebayimg.com/images/g/CjAAAOSwIUNXFjX3/s-l500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A... w takim razie, to ja się pomyliłem , co, nota bene ,jest zgodne z moim podpisem :D A poważnie, to wytłumaczyć powinienem, że u mnie, w mechaniźmie zamykania

"nie odbijał " ( pozostawało w górnej pozycji i musiałem go dopychać do poziomu )to okrągłe kółko ze znaczkiem BMW, co zinterpretowałem ,jako cały mechanizm pokrywy bagażnika. Jeśli wprowadziłem Was w błąd, to wynikało to tylko z mojej niewiedzy, a wiek przed-emerytalny chyba mnie usprawiedliwia :norty: :norty:

Edytowane przez Ernet
Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na samochodach, to jakby dziewica prowadziła blog o sexie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Przycisk pisałem dla naszego emeryta :D Czyli podsumowując sam silnik kosztuje w ASO koło 600 zł. Z tego co widzę w realoem to do przed lifta jest ten sam silnik tylko trzeba dodatkowo kilki rzeczy dokupić.

 

P.S. Niestey te ruchome znaczki do otwierania klapy to bolączka wszystkich aut. W zeszłym tygodniu rozbierałem znaczek od Seata Ibizy 6L. Pręt na którym obraca się znaczek był tak zardzewiały, że nie dało sie go ruszyć. Koszt nowego w ASO 400 zł. Rozebrany i naprawiony śrubokrętem który trzeba było pociąć, gdyż miał idealną grubość pręta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycisk pisałem dla naszego emeryta :D Czyli podsumowując sam silnik kosztuje w ASO koło 600 zł. Z tego co widzę w realoem to do przed lifta jest ten sam silnik tylko trzeba dodatkowo kilki rzeczy dokupić.

 

P.S. Niestey te ruchome znaczki do otwierania klapy to bolączka wszystkich aut. W zeszłym tygodniu rozbierałem znaczek od Seata Ibizy 6L. Pręt na którym obraca się znaczek był tak zardzewiały, że nie dało sie go ruszyć. Koszt nowego w ASO 400 zł. Rozebrany i naprawiony śrubokrętem który trzeba było pociąć, gdyż miał idealną grubość pręta.

 

Dziękuję za komplement :D :D

 

Rozumiem zatem,że to, co się mu "zużyło" można rozebrać (nie ja :) ), wyczyścić ( nie ja :) ) i trzymać na później ? Jeśli tak, to warto czymś przesmarować, żeby lepiej działało ? ?

Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na samochodach, to jakby dziewica prowadziła blog o sexie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dyszę w ASO - tą z dwoma otworami. Oczywiście nie pasuje. Na szczęście skalpel i trochę cierpliwości i udało się wpasować wszystko. Temat tylnego mechanizmu wycieraczki zamknięty teraz czas na ... :)))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.