Skocz do zawartości

Jakie tanie głośniczki 6x9


pablos37

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wlasnie zqakupiłem podstawki na 6x9 do E36 na tyl teraz mam dylemat jakie glosniczki kupic, maja byc tanie na allegro jest multum boszmanow i innych dziwolongów po 120zl mial ktos doswiadczenia z tym tanim sprzetem, ma grac ladnie miec ladny bas ale mega głosno nie musi byc;). Co kupic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Witam wlasnie zqakupiłem podstawki na 6x9 do E36 na tyl teraz mam dylemat jakie glosniczki kupic, maja byc tanie na allegro jest multum boszmanow i innych dziwolongów po 120zl mial ktos doswiadczenia z tym tanim sprzetem, ma grac ladnie miec ladny bas ale mega głosno nie musi byc;). Co kupic?

 

Leżą u mnie w szafie takie JBL 963 MkII i tylko zajmuja mi miejsce. Jeśli jesteś zainteresowany to daj znać, co do ceny to myślę, że się dogadamy.

 

Kupiłem je nowe, miałem je raptem przez rok i jeździły w poprzednim samochodzie. Byłem z nich zadowolony ale samochód został sprzedany i sprzęt zdemontowałem. Teraz już 4 rok leża w szafie, niestety nie mam do nich pudła - tylko głośniki, ramka i maskownice.

Pozdrawiam, Mariusz

"Mario"

F11 Sophisto Grau


http://i59.tinypic.com/242j57c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam takie glosniki - 4drozne Pioniera- znakomite, uzywalem ich rok, nie graly pod wzmacniaczem a wiec nie skatowane. W e46 sa nie do zalozenia wiec tez leza na szafie... Mam pudlo, rachunek z MediaMarkt- 400zl. Oddam za 250- odbior w Poznaniu. Podrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.