Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z prawej strony auto też było obite. Tylne drzwi mają ewidentnie inny odcień niż przednie. To i wszystko co było powiedziane wyżej, może i tego auta nie dyskwalifikuje, ale na pewno świadczy o tym że auto jest zaniedbane i naprawiane po taniości. Skoro wizualnie ktoś tak o nie nie dbał, to nie spodziewałbym się żeby mechanicznie była igła. Oczywiście przy kupnie może wszystko grać, ale za pół roku albo rok może wyjść coś większego. Sam musisz pomyśleć czego szukasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z prawej strony auto też było obite. Tylne drzwi mają ewidentnie inny odcień niż przednie. To i wszystko co było powiedziane wyżej, może i tego auta nie dyskwalifikuje, ale na pewno świadczy o tym że auto jest zaniedbane i naprawiane po taniości. Skoro wizualnie ktoś tak o nie nie dbał, to nie spodziewałbym się żeby mechanicznie była igła. Oczywiście przy kupnie może wszystko grać, ale za pół roku albo rok może wyjść coś większego. Sam musisz pomyśleć czego szukasz.

 

 

kolejne bzdury wyssane z palca...nie każde auto zaniedbane z zewnątrz musi być zaniedbane od strony czysto technicznej / mechanicznej...za granica mało kto już się "spuszcza" nad e60. po 2gie w naszym rodzimym kraju nie brakuje mistrzów detailingu , którzy trzymają swoje wypucowane, wyplakowane niunie pod kocem na super 19sto calowych aluskach, a w rzeczywistości pod kocem trzyma jedną wielką kupe gruzu :) Większość forumowych igiełek to tylko auta dobrze wyglądające na zdjęciach :)

 

Co do auta z ogłoszenia - najbardziej odpowiednim i słusznym rozwiązaniem byłoby sprawdzenie historii i ewentualne oględziny samochodu na miejscu. Nie zawsze element malowany powtórnie musi świadczyć o poważnej historii wypadkowej.

http://images69.fotosik.pl/527/fc8157997e792cbc.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mes.. kolego polecam czytanie ze zrozumieniem, bo póki co twój post absolutnie nic nie wnosi do tematu

 

p.s. tak, są ludzie którzy dbają o 10 letnie BMW bardziej, niż wymieniając tylko niezbędne rzeczy na najtańszych zamiennikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mes.. kolego polecam czytanie ze zrozumieniem, bo póki co twój post absolutnie nic nie wnosi do tematu

 

p.s. tak, są ludzie którzy dbają o 10 letnie BMW bardziej, niż wymieniając tylko niezbędne rzeczy na najtańszych zamiennikach.[/quote

 

ciekawe nad czym się nie ktorzy "spuszczają ", a może ich ten temat nie dotyczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ,to się coś dowiemy ,bo dyskusja zażarta,a napalony, broniący auta założyciel tematu jakoś milczy :wink:

 

Widzisz do twojej wypowiedzi może 2 komentarze miały znaczenie reszta to głupia przepychanka słowna.

Coś się ruszyło w temacie ciekaw jestem popcorn kupiony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego,od 18 lutego minęło trochę dni,pytanie czy sprawdziłeś historię,czy byłes oglądać.To jest forum,ludzie piszą ci swoje opinie,twoje posty są dziwne,nie raz już sprzedający handlarze tu się udzielali i zachwalali swoje cuda :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie auto nie warte zainteresowania:

- dokładany m

- przedni i tylny zderzak niedokładnie spasowane

- środek zajechany jak koledzy piszą na oko 500 tys (gość pisze, że jak nowy... :mad2: )

- odpadający tłumik końcowy

- kontrolka od płynu chłodniczego

- handlarz... nawet 2x napisał że auto ma xenon ;)

 

widzę że tutaj najwięcej mają do powiedzenia ci którzy nigdy nie użytkowali takiego auta

czym się różni m pakiet oryginalny od dokładanego,w CH nikt nie przykłada takiej wagi do idealnego spasowania jak Polak,nie chce mi się wierzyć ze u nas w kraju tak by kiepsko poskładali

środek przy przebiegu 500+ nadaje się tylko już do wymiany,ten do czyszczenia

tłumik nie oryginalny więc wisi

ubywający płyn świadczy o porządnym przeglądzie układu chłodzenia

pod sumować to auto można w skrócie

auto od młodego ciapatego,który chciał sobie zrobić sportową furę w stodole ,z jakim skutkiem wszyscy widzą,

 

Mam takie auto tylko z innym silnikiem (dlatego na temat silnika się nie wypowiadam).

czym się różni m pakiet oryginalny od dokładanego,w CH nikt nie przykłada takiej wagi do idealnego spasowania jak Polak,nie chce mi się wierzyć ze u nas w kraju tak by kiepsko poskładali - Mpak dokładamy głównie dla efektu wizualnego, niespasowanie elementów to dla mnie dramat nie do przyjęcia

środek przy przebiegu 500+ nadaje się tylko już do wymiany,ten do czyszczenia - mam u siebie oryginalny przebieg 350 tys i wierz mi lub nie, środek wygląda prawie jak nowy (poważnie!)

tłumik nie oryginalny więc wisi - a no to wszystko w porządku w takim razie... :mad2:

ubywający płyn świadczy o porządnym przeglądzie układu chłodzenia - brawo :cool2:

pod sumować to auto można w skrócie

auto od młodego ciapatego,który chciał sobie zrobić sportową furę w stodole ,z jakim skutkiem wszyscy widzą - zdecydowanie więc jest to samochód godny zainteresowania...

 

Ten wątek jest od tego, żeby pomóc kupującemu wyrażając swoje opinie - co też uczyniłem. Nie namawiam do kupna, a tylko ostrzegam w dobrej wierze. Chcecie to kupujcie, dla mnie to możecie takie ulepy i za 200tys zł kupować. Mi żal d**y nie ściśnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście znowu padało. Auto ma lewy blotnik w innym kolorze. Kierunek wypada. Brak zaslepki w zderzaku- zamowiona. Brak kratki w zderzaku. Jedna lampa z przodu zasyfiala do polerki. Cale auto od 120 do 210 mikronow. Tylne prawe drzwi ponad 300. W srodku brak zaslepki air bag widac ze slabo zlozone po naprawie. Siedzenie kierowcy boczek przetarty w paru miejscach. Mi to na 500 bie wyglada. Mialem 200 w e36 i skora byla w gorszym stanie, 110 w e46 i tez powycierana byla podobnie. Najgorsze ze silnik nie rowno chodzi. Na wolnych ok po dodaniu gazu i przytrzymaniu na obrotach trzesie autem. Jakby nie na wszystkich garach. Ale wydech jest ok. Mruczy nieźle.

Ogolnie sprzedawca jest pewien ze go sprzeda w sobote bo ma przyjechac napaliny klient ktory nie lazal mu nic poprawiac i tak go chce kupic.... hahaha

Cena na szybie w komisie 46000. Ale potwierdza 39 i cos jeszcze urwie

Moje bunie:

http://tony.h.dkonto.pl/


Tony-h@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście znowu padało. Auto ma lewy blotnik w innym kolorze. Kierunek wypada. Brak zaslepki w zderzaku- zamowiona. Brak kratki w zderzaku. Jedna lampa z przodu zasyfiala do polerki. Cale auto od 120 do 210 mikronow. Tylne prawe drzwi ponad 300. W srodku brak zaslepki air bag widac ze slabo zlozone po naprawie. Siedzenie kierowcy boczek przetarty w paru miejscach. Mi to na 500 bie wyglada. Mialem 200 w e36 i skora byla w gorszym stanie, 110 w e46 i tez powycierana byla podobnie. Najgorsze ze silnik nie rowno chodzi. Na wolnych ok po dodaniu gazu i przytrzymaniu na obrotach trzesie autem. Jakby nie na wszystkich garach. Ale wydech jest ok. Mruczy nieźle.

Ogolnie sprzedawca jest pewien ze go sprzeda w sobote bo ma przyjechac napaliny klient ktory nie kazal mu nic poprawiac i tak go chce kupic.... hahaha

Cena na szybie w komisie 46000. Ale potwierdza 39 i cos jeszcze urwie

Moje bunie:

http://tony.h.dkonto.pl/


Tony-h@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście znowu padało. Auto ma lewy blotnik w innym kolorze. Kierunek wypada. Brak zaslepki w zderzaku- zamowiona. Brak kratki w zderzaku. Jedna lampa z przodu zasyfiala do polerki. Cale auto od 120 do 210 mikronow. Tylne prawe drzwi ponad 300. W srodku brak zaslepki air bag widac ze slabo zlozone po naprawie. Siedzenie kierowcy boczek przetarty w paru miejscach. Mi to na 500 bie wyglada. Mialem 200 w e36 i skora byla w gorszym stanie, 110 w e46 i tez powycierana byla podobnie. Najgorsze ze silnik nie rowno chodzi. Na wolnych ok po dodaniu gazu i przytrzymaniu na obrotach trzesie autem. Jakby nie na wszystkich garach. Ale wydech jest ok. Mruczy nieźle.

Ogolnie sprzedawca jest pewien ze go sprzeda w sobote bo ma przyjechac napaliny klient ktory nie kazal mu nic poprawiac i tak go chce kupic.... hahaha

Cena na szybie w komisie 46000. Ale potwierdza 39 i cos jeszcze urwie

 

Dziękuję bardzo za twoją opinie właśnie Panowie takich wypowiedzi człowiek oczekuję pytając o auto

Co do mojego zapatrywania się na to auto "jeżeli ktoś chqq poskładał to i tak o niego dbał wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedajacy stwierdzil ze nie chce mu sie przy nim robic. Juz mial go wstawiac do lakiernika ale kupujacy z soboty mu pokrzyzowal plany bo chce takiego. Jakby go zrobil i podszykowal wszystko to by wzial 50 tysi.... udostepnia kompa, jak chcesz to mozesz sobie pojezdzic i posprawdzac. Jako zachete powiedzial ze w manualu mniej spali niz w automacie.... ;-)

 

Chyba lepiej kupic bez m-paka ale w lepszym stanie.

Moje bunie:

http://tony.h.dkonto.pl/


Tony-h@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tony h. jak rozumiem sprawdziłeś auto tylko pobieżnie - słupków i innych miejsc konstrukcyjnych nie sprawdzałeś miernikiem? Pod kompa też nie podpinałeś? Jak tak, to na pewno nie da się stwierdzić że auto wymaga tylko kosmetycznych napraw, bo może być po porządnym dzwonie lub zajechane. To jak ten samochód jest zadbany bardziej by wskazywało że jednak jest w nim więcej rzeczy do zrobienia, niż mniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie go nie mierzyłem, musiałbym jechać centymetr po centymetrze bo jak ktoś wspawał element pod kolor to tylko wyjdzie na łączeniu. A ja takiego oka nie mam żeby to zauważyć :oops: tylko miernik. Ogólnie nie dałbym 40 tysi za ten egzemplarz...... Już pierwszy rzut oka na żywca odpycha.

Moje bunie:

http://tony.h.dkonto.pl/


Tony-h@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie go nie mierzyłem, musiałbym jechać centymetr po centymetrze bo jak ktoś wspawał element pod kolor to tylko wyjdzie na łączeniu. A ja takiego oka nie mam żeby to zauważyć :oops: tylko miernik. Ogólnie nie dałbym 40 tysi za ten egzemplarz...... Już pierwszy rzut oka na żywca odpycha.

 

No właśnie o to mi chodziło :D Bo z wcześniejszej twojej wiadomości można byłoby stwierdzić że wygląda nieźle i tylko kosmetyka do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej sobie sprawdź czy magiel od active stering jest sprawny bo nowy 9 tysi kosztuje i czy się ze stabilizatorów od dynamic drive nie leje bo są 2 a jeden 5 tyś kosztuje. Magiel jeszcze zregenerujesz ale stabilizatorów ci nikt nie zregeneruje! A do zawieszenia dynamic drive wszystko razy 2 kosztuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.