Skocz do zawartości

wymiana rozrządu w bmw 1 E87 116i


ryan92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów chciałbym się do wiedzieć o wymianę rozrządu w bmw 1 e87 116i 2004 rok silnik 1,6 benzyna + gaz ma kilka pytań

czy ktoś ma sprawdzony warsztat w Lublinie jeśli tak prosiłbym o namiar

czy rozrząd kupować w aso bmw czy w intercars ewentualnie jakiego producenta

a i czy warto pchać się w koszty wymiany kół zębatych wałków , bo byłem w serwisie peugeot bo akurat współpracuję z nimi i mi powiedzieli ze silniki z jedynki były stosowane tez w samochodach peugeota i mieli akcje serwisową w której wymieniali kompletny rozrząd z kolami zębatymi i powiedzieli ze najlepiej by było zrobić kompletny rozrząd z kołami i koszt takiej wymiany to 2 tys czesci z aso bmw + 500 robocizna. Czy warto pchać się w koszty czy zrobić sam rozrząd bez wymiany kół zębatych.

Poproszę o jakieś porady.

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszę szczerze, że też chciałbym poznać szczegółową odpowiedź. Z tego, co czytałem to rozrząd firmy LUK jest bardzo dobrej jakości.
Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na samochodach, to jakby dziewica prowadziła blog o sexie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw bym sprawdził w serwisie czy nie podlegam akcji serwisowej BMW. Moje auto podlegało wymianie i bmw wymieniło. Ja płacilem tylko za olej.

 

ale akcja serwisowa była pare lat temu??? a po za tym jak sprawdzałem historie w salonie to samochód miał juz wymieniany rozrząd przy przebiegu 30 tyś w 2008r a obecnie ma 103 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Czy jest szansa aby któryś z Was sprawdził moją historię serwisową ? To tak a'propos rozrządu ( czy był wymieniany ) i prawdziwego przebiegu.
Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na samochodach, to jakby dziewica prowadziła blog o sexie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.