Skocz do zawartości

Problem z dokreceniem przewodu olejowego od vanosa...


nienapokazchlopak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to znowu Ja...

Pojawil mi się kolejny problem.., zaczelem skladac dzis dolną podstawę filru oleju.., i przy pryzkrecaniu węża olejowego do vanosa zerwalem gwint w tej nakręce czy jak to nazwac...

Sciely sie jeden lub dwa rowki...:( :( nie zauwarzylem z początku ze śruba krzywo wchodzi..

Co teraz próbować to przekrecic moze sie uda.., czy jak?? Czy [BAD] blada teraz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam masz holenderke. Kup używana kupisz za 5zl. Nie wkrecaj tego. Sprawdź gwint w pokrywie czy nie uszkodziles. Te gwinty są takie że do samego końca wkręcisz palcami śrubę a dociagniesz tylko kluczem. Jeśli masz zniszczony gwint to musisz dobrać odpowiedni gwintownik i przejechać w pokrywie. Pamiętaj żeby i teraz i podczas gwintowania zachować czystość żeby nic nie wlecialo do silnika. Możesz śrubę próbować poprawić narzynką. Ale jak pytasz się na forum to podejrzewam że nie posiadasz sprzetu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzetu nie mam niestety...

Wlasnie to w pokrywie scielo dwa rowki.. ale udalo sie to jakos dokrecic co prawda reką nie zabardzo teraz to idzie no ale dokrecone...

Tylko mam nadziejie ze nic do srodka nie wlecialo... :-? Ale mysle ze bedzie dobrze..

Kolego a jak tam podkladki ida jedna od gory druga od dolu tak?

Bo niestety nie pamietam jak rozbieralem ale logicznie myslac to chyba tak...

I jak mocno to dokrecic bo chyba nie do oporu?

Ja to dokrecilem "prawie" ze na fest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.