Nie sprzetu nie mam niestety... Wlasnie to w pokrywie scielo dwa rowki.. ale udalo sie to jakos dokrecic co prawda reką nie zabardzo teraz to idzie no ale dokrecone... Tylko mam nadziejie ze nic do srodka nie wlecialo... :-? Ale mysle ze bedzie dobrze.. Kolego a jak tam podkladki ida jedna od gory druga od dolu tak? Bo niestety nie pamietam jak rozbieralem ale logicznie myslac to chyba tak... I jak mocno to dokrecic bo chyba nie do oporu? Ja to dokrecilem "prawie" ze na fest...
Witam to znowu Ja... Pojawil mi się kolejny problem.., zaczelem skladac dzis dolną podstawę filru oleju.., i przy pryzkrecaniu węża olejowego do vanosa zerwalem gwint w tej nakręce czy jak to nazwac... Sciely sie jeden lub dwa rowki...:( :( nie zauwarzylem z początku ze śruba krzywo wchodzi.. Co teraz próbować to przekrecic moze sie uda.., czy jak?? Czy [BAD] blada teraz??
6 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.