Skocz do zawartości

Słabe światło reflektorów, czy to normalne?


Balugass

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki za brak odpowiedzi. Mialem różne żarówki i BOSH-e i cuda niewidy 50% wiecej światła itd. obecnie polecialem na bajer i kupiłem takie z niebieskim kloszem daja fajne biale swiatlo taka tandetna podroba xenona firma jakas noname ale świeci podobnie jak reszta jeśli chodzi o ilość światła. Doszedłem do wniosku że to nie żarówki a lampy sa do dupy np. slaby lub zuzyty odbłyśnik, lustro jest slabe i tyle. Zobacz że sama żarówka gdyby ja podłączył to tak mocno nie świeci dopiero lustro dobrej jakości ukierunkowuje światło. Kupiłem auto 3 lata temu z takimi lampami i mam do dziśIMG_20160602_204706_HDR.jpgIMG_20160212_073211_HDR.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Obie soczewki świecą identycznie wiec odbłyśniki sa raczej ok. Gdybym założył xenon to wiadomo ze widziałbym lepiej bo od tego one są

widziałbyś lepiej tylko z przeciwka nic by nie widzieli.

zobacz co to poziomowanie i czujniki od tego.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

pozwoliłem sobie wrocic do tematu i opisac jak uporałem się z problemem, może ktoś skorzysta.

1. zdemontowałem i wyslalem obie lampy do kompletnej regeneracji (nowe odbłyśniki, czyszczenie całego wkładu lamp, polerowanie klosza itd.) Panowie z PVL Polska dobrze się spisali

2. zamontowałem lampy na normalnych zarowkach h7 i nawet na nich zobaczyłem znaczna poprawe

3. pozwoliłem sobie zamontować zestaw HID Xenon firmy Vertex 6000K (najdroższy zestaw pod H7) polecam

 

wypoziomowałem lampy w diagnostyce w obu płaszczyznach jak należy.

autopoziomowanie również działa ;D

 

Efekt: Olśnienie. Widocznosc kosmiczna, lepiej niż się spodziewałem. Obie lampy świecą identycznie prosto i nie ma mowy o jakimkolwiek oślepianiu. Dla ciekawskich zmieniłem listwy pod lampami na te ze spryskami jakby ktoś się czepil w co szczerze wątpie ;) oczywiście nie montowałem całego zestawu sprysków bo nie ma sensu tylko zaślepki. Zdjecia później ;p

330ci 04' m54b30 manual 6-gang shadow-line eibach

http://s2.ifotos.pl/mini/201703091_aswnans.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.