Skocz do zawartości

[E46] M57 Dziwny dźwięk / melodyjka zza schowka (film)


lukasz_szefu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zanim zacznę rozkręcać pół auta to chciałbym się zapytać pierw tu.

Może ktoś wie co to.

Od ostatniej soboty się zaczęło , bo prędzej tego nie było, chwilę po odpaleniu włącza się jakiś sygnał czy melodyjka dochodząca zza schowka.

Dzieje się to za każdym razem po odpaleniu czy wszystko mam wyłączone czy włączone zawsze tak samo.

Trwa to może 3sek. i robi mniej więcej tak: tiiiituuutiiiituuutiiiituuu .

 

Filmik na youtube (dla niecierpliwych przy końcu filmiku):

https://www.youtube.com/watch?v=KZ7Bjph8f44

 

To moje 3cie BMW i nigdy wcześniej się z tym nie spotkałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę zmuszony tam zajrzeć, ale zanim to zrobię warto zapytać.

Tym bardziej, że jestem na wyjeździe, nie mam garażu i autko na parkingu (jak coś majstrujesz przy aucie to zaraz jakieś podejrzenia i kupa gapiów)

a w pracy na razie nie mam możliwości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejmujesz się gapiami... W razie odwiedzin miłych panów przecież masz dokumenty auta. Gorsza sprawa z kluczami. Jeżeli dobrze pamiętam to są tam Torxy. Chociaż jeżeli jesteś na wyjeździe to poczekaj aż wrócisz. Skoro dzieje się to tylko przez 3 sekundy to może nie wybuchnie. Dziwna sprawa. W internetach cisza o tym :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W internetach cisza, dokładnie...

W Szwecji w miastach nie znają pojęcia "Zrób to sam" chociaż zdarzają się wyjątki.

Pióra wycieraczek, żarówki i inne drobiazgi to do warsztatów jezdzą zmieniać :lol:

Ostatnio sprawdzałem sobie olej to facet podszedł i się zapytał co robię, i że może mi podać numer na assistance :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to prawie jak w USA. Lecz tam często gęsto, nawet nie wiedzą co ile się zmienia olej. Przepraszam, wiedza, jak komputer pokaże. Lecz nie spodziewałem się, że w Szwecji też takie gagatki są i to nagminnie. Nie ma to jak w Polsce, człowiek wszechstronny wszystko zrobi i często błahostki woli zrobić sam niż płacić i często gęsto zrobi to staranniej niż jakiś "fachowiec". A widać, że w niektórych miejscach ludzie wolą się "upośledzać" i ograniczać do tego, co sami wykonują a resztę rzeczy zlecać "fachowcom". A to tylko chwila zaangażowania a jaka potem satysfakcja :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.