Skocz do zawartości

Spinki zderzaka Tylnego.


Hervantes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

zwracam się do was z dwoma pytaniami. Mianowicie :

 

1. Gdzie kupię oryginalną zaprawkę do e53 kolor Sapphire Schwarz ( znalazłem taki http://bmwcentrum.pl/lakier-zaprawkowy-dwuwarstwowy-w-sztyfcie-bmw-black-sapphire-metallic-475-2x12-ml,id3110.html i nie wiem czy będzie odpowiedni)

Dziś uratowałem szybę ale dostał słupek A i jest brzydki mały odprysk wielkości moze 1mm średnicy, poszło aż do blachy :(

 

2. Jakie spinki są w zderzaku tylnym w e53 ? W końcu zmieniłem tłumiki ale okazało się że zderzak trzyma się na dobre słowo i część spinek jest wyłamana przez co muszę dokupić brakujące.

 

 

Zwracam się do was moi mili bo wiem że jesteście skarbnicą wiedzy.

 

 

P.S. Szukajka była już odpalona, znalazłem dzięki niej dokładny numer koloru lakieru. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.realoem.com/bmw/enUS/showparts?id=FA71-EUR-12-2002-E53-BMW-X5_30d&diagId=51_3900

 

 

Spinki zamówione, powyżej spis części tylnego zderzaka z tego co zrozumiałem najlepiej będzie jak zamówię nr 4,5 i 20 tak dla spokoju ducha co by niczego nie brakowało jak rozbiorę zderzak :D

 

Co do zaprawki to kupię z BMWCentrum , na stronach podanych przez Ciebie jakoś nie mogę się doszukać zaprawek :(

 

 

 

Dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Na odpryski od kamyczków, ja zawsze zamawiam w firmie, co dorabia lakiery dla lakierników po kodzie lakieru. Jak dorabiałem kolor do prawie 30 letniego BMW, to podjechałem osobiście samochodem i lekko skorygowaliśmy oryginał do lakieru na samochodzie.

100ml za około 15 zł. :D

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie zależy mi tylko na tym aby ruda ****** nie dopadła się w to miejsce, w nowym roku "Ogr" dostanie renowację lakieru i powłokę ceramiczną, powolutku zamykam już projekt renowacji mojej X5. Zostanie mi tylko cieszyć się i dalej dbać o ten super samochód. Niby klekot, niby stary, a dla mnie nic innego nie trzeba :)

 

 

Wesołych Świąt Wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.