Skocz do zawartości

E90 LCI 320d 177km N47D20C 2009r WBAPN310X0VH05925


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

czy mógłbym prosić o ocenę auta jednego z forumowiczów tj. wojtek1418? Auto znajduje się na forumowej giełdzie, powiem szczerze, że szukałem czegoś innego, ale te wpadło mi w oko. Jest to wersja N47D20C, słyszałem, że trochę rzeczy zostało w niej poprawione. Szukam auta w którym nie popłynę w duże koszta, oczywiście nie mówię tu o standardowej eksploatacji. Użytkownik Wojtek wydaje się być bardzo miły i prawdomówny, po galerii widzę, że dbał o auto.

 

VIN: WBAPN310X0VH05925

Link do ogłoszenia: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=311013&p=2293195#p2293195

Link do galerii: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=269351

 

Trochę się zdziwiłem dlaczego użytkownik sprzedaje auto po "roku", auto pochodzi z Włoch. Może ktoś z Was oglądał powyższe auto i mógłby podsumować jego stan?

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten samochód, często mam okazję jeździć na prawym fotelu tym BMW i osobiście nie mam zastrzeżeń, a troszkę siedzę w temacie. To, że "dbał" jak ładnie napisałeś to prawda. He, he poproś go o fotki kosmetyków jakie ma do BMW. Półki się już chyba połamały :D

Na 100% powodem nie jest zły stan techniczny ponieważ autko widuje na ulicy codziennie. Wojtek prowadzi własny warsztat i wiem, że wszystkie sprawy eksploatacyjne były robione na czas + na wysokiej jakości częściach. Uważam, że warto przyjechać i obejrzeć. Rozczarowany nie będziesz na bank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedź! Może ktoś jeszcze się wypowie? Widzę, że ogłoszenie wisi od 24.10 za cenę 38900 zł, ale nie zeszło. Trochę mnie to dziwi jeżeli auto jest bardzo zadbane, to uważam, że cena w miarę uczciwa.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez NvidiaTes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolego. Polifty są bardzo trudne do sprzedaży w sensownych pieniądzach, a już bez nawigacji to prawdziwy wyczyn. Taka specyfika polskiego rynku. To auto jest niestety bardzo słabo wyposażone, ma spory przebieg, dlatego stoi i nikt go nie chce kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.