Skocz do zawartości

E60 520i WBANA31020B018570 niedoinwestowana


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcę kupić moje pierwsze BMW szukam coś takiego jak w ogłoszeniu. Auto oglądałem, dziurawy tłumik, zlany olejem silnik, wtryski lpg zajechane, do tego ten fotel i przetarcia (kierownica też) czy on ma tylko 290tys km ? czy x2

poradźcie bo mogę przygarnąć i doprowadzić do stanu używalności.

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-bmw-5-e60-bogate-wyposazenie-duza-nawigacja-xenon-skora-lpg-ID6yFjkw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz za wspaniale okresleni ktore idealnie dziala pieknoe brzmi a za razem nic nie znaczy, "nie wymaga wkladu finansowego" :D jsk czytsm ze jakikolwiek nastoletni uzywany samochod BMW nie wymaga zadnego wkladu to az mi rece opadaja. Oznacza to tyle ze dopoki kola sie kreca to jest bardzo dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adalbert - mam dwie e60 530d i 520i wiem ile spala nawet kiedy sie depcze 18.8l jest w moim przypadku nieosiagalne (max 17l automat) natomiast jak juz wczesniej napisalem radze kupic 530d i wtedy spalanie nawet przy szalenczej jezdzie nie przekroczy 11l a chociaz jest czym przycisnac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak doprowadzenie do jazdy może pochłonąć sporo. Trzeba odpuścić choć fajne wyposażenie. Jednak jestem nastawiony na 520-525i lubię benzynki bo boje sie serwisowania diesla. Zauważyłem że w większości przypadków auto które jest już w kraju to sukcesywnie popada w rozsypkę. A sprowadzane picowane i kombinowane i co tu panie począć ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adalbert - mam dwie e60 530d i 520i wiem ile spala nawet kiedy sie depcze 18.8l jest w moim przypadku nieosiagalne (max 17l automat) natomiast jak juz wczesniej napisalem radze kupic 530d i wtedy spalanie nawet przy szalenczej jezdzie nie przekroczy 11l a chociaz jest czym przycisnac.

Nie opowiadaj bajek o spalaniu 3.0 diesel. W dużym mieście przy normalnej jeździe spali 10litrów.

Można znaleźć coś fajnego w benzynie ale to trwa więc radzę cierpliwość i oby się nie napalać.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FRANZ80 - masz 3.0d?

Nie opowiadam bajek tylko napisalem jak to wyglada u mnie z praktyki i poruszam sie po miescie ktore ma 200-250tys mieszkancow.

Moze Ty masz jakiegos trupka dlatego tak duzo Ci wychodzi ale to twoj problem.

Marioso - wbrew pozorom diesel nie taki drogi w utrzymaniu i naprawach - wez pod uwage i taka opcje a mysle ze sie nie zawiedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie chciałem wszczynać dyskusji "lpg w BMW" wszystkie moje auta miały lpg dobrze założone na dobrych komponentach i tak będzie w mojej "nowej" E60 więc wiem co chce. Już zdecydowałem że kupię benzynę i założę nowy gaz. Chyba trudno spotkać zadbaną krajową ? macie doświadczenie gdzie szukać?

i dzięki za odpowiedzi :D zagoszczę tu na dłużej :)

FRANZ80 ile Ci weźmie Twoje 530i trasa 100-160km/h lpg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa zadbane z malym przelotem ale nie za 20 kola nikt wyszykowanego auta ci za pol darmo nie odda a zaniedbane e60 moze poscic cie z torbami

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRAY ale jak sam pewnie wiesz czasami można coś znaleźć. Sąsiad kupił ostatnio 530i 2003 rok za 33tyś i naprawdę dobrze mu się to sprawuje.

 

Moja w trasie 160km/h około 13 litrów gazu. Instalacja Landi Renso.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zdecydowanie jestem za sprowadzonym (wiadomo że tam mało kto oszczędza na serwisie i te drogi dla ludzi) tylko jak oni to robią ze te auta są tańsze po (nie małych) opłatach w Polsce (niż ogloszenia w niemcach) albo bity albo cofany albo naprawiany innej możliwości niema
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za granica wszyscy dbaja o auta tam igielki stoja i czekaja....jak wszedzie trzeba szukac a mozna kupic fajna sztuke....

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Widać ze wytarte wszystko do cna.

E60 mimo słabej jakości aż tak nie wyglada przy 300tkm. Chyba ze ekipę budowlana wozi.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.