Skocz do zawartości

Chiptuning e60 N47


mgr8421

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Znajde tu kogos kto posiada BMW 520D lub inny model z silnikiem N47 po chiptuning-u,box-ie i usunieciu DPF-a?

Chcialem sie dowiedziec jak samochod sie zachowuje po takiej operacji,czy szykowac sie odrazu na jakies wydatkie zwiazane ze zwiekszeniem mocy itd

Dziekuje bardzo i pozdrawiam posiadaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani

To może ja Ci odpowiem, bo raz że się tym między innymi zajmuje, a dwa że miałem swoją e91 318d na dpf off i chip, i aktualnie moja żona też jeździ e91 320d n47 po chipie i wywaleniu dpfa.

 

Jeżeli spodziewasz się uzyskać rakietowe osiągi i ciekawe brzmienie wydechu - to odpuśc temat, jeżeli zależy Ci na zwiększeniu elastyczności i przedłużeniu życia swojego autka - wtedy jak najbardziej zabieg godny polecenia.

 

Na wydatki nie musisz się szykować o ile autko aktualinie jest w dobrym stanie i osoba u której będziesz to robił, zrobi to z głową :cool2:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękiję bardzo za odpowiedż,niestety pochodze z Radomia odleglosc za duża żeby do ciebie podjechać na zabieg,postaram sie poszukac kogos tu na miejscu,jeszcze jak mogł byś mi podpowiedzieć na co zwrócić uwage,nie zależy mi na brzmieniu wydechu i powiekszeniu mocy,robie to dlatego że zapchal sie DPF.

Dziekuje i pozdrawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tanio, mi powiedzieli 500 zl :shock: za sam sterownik bo tylko tyle chce zrobic, gdyz dpf juz mam usunietego :D mam pytanie czy tobie to ten sterownik wyciagali z silnika i podlaczali pod zasilanie i go po prostu na stole robili ? programowali ? czy nie ? bo w sumie juz znalazlem program i odpowiednie kody do usuniecia dpf xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo w sumie juz znalazlem program i odpowiednie kody do usuniecia dpf xD

Jeżeli myślisz, że prawidłowo usuniesz dpf w N47 przy pomocy programików typu "Ecusafe" i tym podobnych to jesteś w błędzie.

... i odpowiednie kody do usuniecia dpf xD
Z tymi kodami to poleciałeś na całego iksde :D
peace & love
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeszcze nie robilem usowania sterownika DPF ani chip-owania,jade we wtorek rano,dzisiaj wywalilem dpf i kata,jak narazie auto smiga bez zadnych problemow jesli tak bedzie do wtorku to raczej tylko chip zostanie zrobiony do momentu jak zaczna sie problemy ze sterownikiem dpf,usowanie jest robione tylko i wylacznie przez programy,zadnego sterownika nie wyciagaja z auta,rok gwarancji na oprogramowanie w razie gdyby cos sie dzialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Autko juz po zabiegu,sterownik bym wyciagany z auta do usuniecia DPF-a jak rowniez do wgrania map,jak narazie jestem zadowolony chodz spodziewalem sie lepszego efeku,niestety moje auto posiada automatyczna skrzynie biegow i nie moglem pozwolic sobie na program ktory dal by mi ok 225km i 420Nm,aktualnie jest ok 200km i 380Nm.Przed programem moc byla troszke nizsza niz jest podawana 172km i 330Nm.

Tanio i solidne,indywidualne programy i modyfikacje.

Polecam Remapper.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

GA6HP19Z (BMW) = 6HP19 TÜ (ZF)

Jest ta sama co w 525D czyli do 400Nm-450Nm

 

Czytam też że to ta sama skrzynia co 6HP21

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.