Skocz do zawartości

Doposażenie w nawigację.


KTM71

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

W ASO przy montażu nawi zmieniają deskę.

Da się, trzeba wyciąć trochę plastików i dorobić mocowanie, trochę rzeźba więc dla ideału należy zmienić deskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

To na obrazkach to od przenośnej nawi.

By założyć CIC najlepiej wymienić całą deskę lub trochę druciarsko ciąć plastiki i dorabiać uchwyty, tam naprawdę potrzebna jest spora ingerencja.

Raz zdarzyło mi się to robić bez wymiany deski i to był ostatni raz :)

Lepiej kupić właściwą deskę a swoją sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na obrazkach to od przenośnej nawi.

By założyć CIC najlepiej wymienić całą deskę lub trochę druciarsko ciąć plastiki i dorabiać uchwyty, tam naprawdę potrzebna jest spora interwencja.

Raz zdarzyło mi się to robić bez wymiany deski i to był ostatni raz :)

Lepiej kupić właściwą deskę a swoją sprzedać.

to teraz wiem dlaczego mam świerszcze w desce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
No i doposażona w CIC :D , niestety musiałem wymienić deskę (kokpit) . Tylko w CIC nie wyświetla mi się wizualizacja PDC ( fonia działa) , nie wiem jak jest z klimatyzacją ( czy w E84 wyświetla funkcje sterowania klimą ?) i z podgrzewaniem foteli ( czy w E84 wyświetla na ekranie fotele i jest sterowanie z idrive ogrzewaniem - siedzisko -oparcie - w e60 tak miałem) ? Może ktoś z kolegów wie jak przekodować CIC aby wyświetlało wizualizację ( rysunek samochodu) PDC? Przed przekodowaniem pod mój samochód była taka wizualizacja po przekodowaniu pod mój samochód znikła :( . Oryginalnie mam PDC przód i tył , grzanie foteli i klimatronik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Można kupić zestaw gotowy w USA na Ali ekspres - koszt 200$-400$ zależnie od tego co ma posiadać zestaw.

Jest gotowy do montażu w miejsce schowka. I drive również.

Ja mam zamontowane.

Navi dotykowa, ekran dotyk , wszystko prawie jak w orginale, duży ekran, nie taka lipa jak przed LCI.

Jak ktoś chcę wstawię zdjęcia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.