Skocz do zawartości

Demontaż deski rozdzielczej


Rabol

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry,

 

Powoli przymierzam się do demontażu deski rozdzielczej w moim e46 lift powodem jest zaczep, który prawdopodobnie wyskoczył w okolicy łączenia ze słupkiem, nawet jak nacisnę palcem to skrzypi... najgorzej jest na postoju gdy silnik pracuje wtedy jest to mocno uciążliwe do tego dochodzą wszelakie dziury, które podwajają efekty dźwiękowe... zaczęło się to w sumie gdy dosyć szybko wjechałem w głęboką dziurę ( uszkodziłem wahacz i felgę ) ale do rzeczy !! szukałem na forum i nawet znalazłem jak się za to zabrać ale nie znalazłem informacji czy zaczepy w desce są wymienialne ?? albo w słupkach ?? jak już robię takie przedsięwzięcie to warto byłoby to wymienić :) druga sprawa czy np. wyklejenie deski od środka mata wygłuszającą poprawiłoby spasowanie deski ?? dla mnie super bo zawsze bym miał ciszej w kabinie od silnika :) 318d trochę hałasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
jak się już za to zabierzesz to zrób kilka fotek

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW opis super :) tylko nadal nie wiem czy mogę przykleić matę tłumiącą zanim złożę deskę do porządku :) i jeżeli można to gdzie kleić ?? czy na desce od środka czy na półce gdzie deska jest montowana ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.