Skocz do zawartości

BMW E46 330d WBAEX91040JW96454


Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do akcyzy to właśnie laweciarza zaczeli protest , może nie ma się co martwić na zapas :roll:

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Nie tacy "mocarze" już strajkowali. Tutaj nie będzie zmiłuj, ustawa wejdzie, pewnie skopsana jak wszystko ale wejdzie.

Poczekajmy, bo za majstrowanie przy tym zabrali ludzie nie mający pojęcia co i jak zrobić.

Być może, że jeszcze wszystkim "niechcący" polepszą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sprawdź przebieg najpierw bo wygląda jakby niewiele mniejszy miał w 2010 roku.

Choćby tutaj wstępnie za 3euraski https://www.bmwdecoder.com/history

Zapomniałem dodać że skuszony niską ceną skorzystałem z tej stronki ale jak na moje oko to pieniądze wyrzucone w błoto,z resztą oceńcie sami

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161118/61f4aa5b24847320ce541ca74d2f455b.jpg

Jedno co można z tego wywnioskować to że auto robiło średnio jakieś 30tys rocznie co by mniej więcej pokrywało się z jego stanem.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź przebieg najpierw bo wygląda jakby niewiele mniejszy miał w 2010 roku.

Choćby tutaj wstępnie za 3euraski https://www.bmwdecoder.com/history

Zapomniałem dodać że skuszony niską ceną skorzystałem z tej stronki ale jak na moje oko to pieniądze wyrzucone w błoto,z resztą oceńcie sami

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161118/61f4aa5b24847320ce541ca74d2f455b.jpg

Jedno co można z tego wywnioskować to że auto robiło średnio jakieś 30tys rocznie co by mniej więcej pokrywało się z jego stanem.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

Wygląda poprostu na to że auto nie było zbyt namiętnie serwisowane w ASO i nie ma do niego zbyt bogatej historii.

Ale już wiesz że 217000km to niemożliwy przebieg i raczej trzeba wierzyć iż jest to pod 400 000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up możesz rozwinąć swoją wypowiedż?

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

Jak bierzesz auto dla siebie to tylko od 1 wlasciciela - oryginalny Niemiec, Austriak, Szwajcar (czyli nacje, ktore kulture i dbalosc o szczegoly maja w genach).

Chyba nie byles nigdy na poludniu Europy? Typowemu Wlochowi zalezy na tym by zaruchac, polezec w sloncu, dobrze zjesc, obejrzec mecz, pojsc na impreze/do casina. Wyjatki sie zdarzaja, ale rzadko i to tylko na polnocy Wloch.

Oni zupelnie nie przejmuja sie czyms takim jak auto, dodatkowo swoje robi temperatura.

Auta są przegrzane, zniszczone i zasyfione.

Analogiczna sytuacja jest ze "sniadymi" wlascicielami z Francji, Belgii, Holandii.

Brud, smrod, kila i mogila :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up możesz rozwinąć swoją wypowiedż?

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

Jak bierzesz auto dla siebie to tylko od 1 wlasciciela - oryginalny Niemiec, Austriak, Szwajcar (czyli nacje, ktore kulture i dbalosc o szczegoly maja w genach).

Chyba nie byles nigdy na poludniu Europy? Typowemu Wlochowi zalezy na tym by zaruchac, polezec w sloncu, dobrze zjesc, obejrzec mecz, pojsc na impreze/do casina. Wyjatki sie zdarzaja, ale rzadko i to tylko na polnocy Wloch.

Oni zupelnie nie przejmuja sie czyms takim jak auto, dodatkowo swoje robi temperatura.

Auta są przegrzane, zniszczone i zasyfione.

Analogiczna sytuacja jest ze "sniadymi" wlascicielami z Francji, Belgii, Holandii.

Brud, smrod, kila i mogila :duh:

 

Masz w większości rację, aczkolwiek nie do końca. Trzeba przyjąć inną technikę kupowania, ale nam Polakom łatwo się tego nauczyć :)

Nie będę się rozpisywał, ale nigdzie indziej nie widziałem Alpiny b3 e46 za 2800 euro (środek brudny i trochę zaniedbana, ale 100% bezypadek) lub poliftowe e46 m3 w manualu za 10k euro ?

 

Brat kilka lat temu kupił lalkę e36 320 coupe, od pierwszego właściciela (młody dentysta, trochę ciotowaty bez pojęcia o motoryzacji, kupował nowe auto ).

 

Teraz jest e46 330i coupe w mpaku za 4500e co nie jest mega dealem(myślę że i tak do zbicia 500e lekko) ale w DE dość ciężko za te pieniądze coś sensownego znaleźć...

 

Jest inny problem , we Włoszech mało jest aut powyżej 2000cm3 . Powód - podatki

 

Ps. Nie nie jestem handlarzem. Przywiozłem sobie tylko kilkanaście aut dla siebie i dla rodziny.

 

Ps2. W zeszłym roku byłem w zachodnich niemczech z kwota 35000 euro na audi A6 C7. Objeżdżaliśmy kolejne Salony Audi (chcieliśmy auto na FV i z programu premium selection). Z każdym kolejnym miejscem coraz bardziej łapałem się za głowę.... Nie wszystko co z DE się świeci ....

 

Ps3. Jest też nowy kierunek ściągania aut, ale zrobił się popularny i Yen podrożał :) Ale po e46 m3 igłę lub e39 m5 to raczej tam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up możesz rozwinąć swoją wypowiedż?

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Auta są przegrzane, zniszczone i zasyfione.

Analogiczna sytuacja jest ze "sniadymi" wlascicielami z Francji, Belgii, Holandii.

Brud, smrod, kila i mogila :duh:

 

Przegrzane?niby dla czego,przecież pracują w środowisku bliżej stworzonym do naruralnej temperatury pracy silnika.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.