Skocz do zawartości

Pomoc dla nowego na Forum


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miałem wcześniej dwa BMW (e36 i e39), później popełniłem grzech kupując passata, od drugiego tygodnia jego posiadania marzę o powrocie do BMW i teraz nadarza się okazja. Chciałbym e38, dobrą bazę do doprowadzenia do dobrego stanu. Co sądzicie o tym:

 

 

 

wiem, że środek jest do zmiany znowu na oryginał, ale nie jest to problem, sprzedawca to zrobi. Co ogólnie sądzicie o tej sztuce, mechanik będzie mi ją oglądał w sobotę z podnośnikiem, czujnikiem. Zależy mi jednak na rzut okiem u specjalistów jakimi jesteście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę kierownice ponownie obszytą...taśmą izolacyjną. Największą wadą tego samochodu jest jego właściciel. Co trzeba mieć w głowie, żeby założyć takie coś na gałkę zmiany biegów. Chcąc doprowadzić do normalności samochód musiałbyś wyłożyć sporo więcej niż on kosztuje, czy taki jest Twój cel...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.