Skocz do zawartości

Lancuszek rozrządu N47. Gdzie wymienić? Jaki koszt?


Matthewk

Rekomendowane odpowiedzi

Jako iż jest to mój pierwszy post chciałbym się przywitać ze wszystkimi użytkownikami.

 

Posiadam od jakiegoś czasu bmw e61 z 2008r z silnikiem 2.0 177KM. Auto ma przejechane 235.000

Po ostatniej wizycie u mechanika słysząc hałas w silniku stwierdził iż konieczna jest wymiana lancuszka rozrzadu.

Mieszkam w Niemczech, i naprawa tego tutaj razem z częściami to koszt około 2-2,5tys euro.

 

Chciałbym się dowiedzieć czy jest ktoś na forum, kto zajmuje się wymiana takich rzeczy ? Lub czy ma ktoś namiary na warsztat który się tym zajmuje ?

Jaki jest koszt takiej wymiany wraz wszystkimi potrzebnymi częściami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Właśnie chcę to zrobić w polsce tylko nie wiem gdzie mogę znaleźć jakiegoś fachowca który zrobi mi to tak jak trzeba i nie skasuje mnie jak za zboże...

 

W dziale "Polecane warsztaty" poszukaj serwisu w twojej okolicy. viewforum.php?f=10

 

Ps. Darmowa akcja serwisowa na wymianę rozrządu dotyczy modeli z początków produkcji (2007 r) ale możesz zadzwonić do ASO i zapytać czy przypadkiem twojego samochodu nie obejmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.