Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

może zaoszczędzę komuś czasu, byłem dziś oglądać to bmw http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-stan-idealny-lifting-ID6yxD7H.html

 

w ogłoszeniu igła, bezwypadek itp, na miejscu przód bity w dodatku kiepsko naprawiony, maska, błotniki i zderzak malowanie w stodole, widac przetartą szpachle, rant błotnika cały w rdzy, przednia szyba wymieniana, auto powinno mieć xenon, po dzwonie założone zwykłe lampy więc wszystkie wiązki świateł poharatane i poowijane izolacją, dziwne odgłosy z silnika, wydech cały halasuje, samochód ma nowe heble, a piszcza glośno przy chamowaniu, kierownica krzywo, lekko ściąga, świeci się kontrolka świec żarowych, 1 kluczyk, nie dymi ale mocno śmierdzi z wydechu, perfidne kłamstwa w ogłoszeniu

 

w drodze powrotnej zajechalem obejrzeć tą IGŁĘ http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-2005-r-2-0-diesel-shadow-line-1-wl-100-sprawna-ksiazka-do-konca-ID6yxmP7.html

 

lewy błotnik cały w szpachli która już mocno popękała, zderzak przód tragicznie pomalowany, obie lampy przednie inne, ale po odpaleniu samochodu już mi wystarczyło oglądania, samochód kopci na biało w takich ilościach dymu że można sie udusić, w dodatku przy dodawaniu gazu trzęsie całą budą, tarcze i klocki zjechane do zera, ktoś wyjeździł go ile się dało i do żyda.

 

Mam nadzieje że komuś pomoge oszczędzić czasu a sam dalej szukam "igiełki" :P pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

igiełki to w tej cenie nie znajdziesz.

 

To ile Twoim zdaniem powinno kosztować e46 z podstawowym dieslem na pokładzie? 35tys? Dziwny trend panuje w BMW, jeśli ktoś w miarę regularnie wymieniał olej, od czasu do czasu zainteresował się jaką gumą w zawieszeniu i zdarzyło mu się auto odkurzyć- zaraz woła od 25 koła wzwyż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.