Skocz do zawartości

E87 dodanie USB


pniesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

szukałem w wielu tematach o radiach i o usb, jednak nigdzie nie ma jako takiej instrukcji.

 

Pytanko czy ktoś eksperymentował?

http://www.aliexpress.com/item/2016-New-Aux-in-Switch-USB-Wire-Cable-Adapter-For-BMW-3-5-series-E87-E90/32652175338.html?ws_ab_test=searchweb201556_0,searchweb201602_3_10057_10056_10065_10055_10054_10059_10058_10017_107_10060_10061_10052_414_10062_10053_10050_10051,searchweb201603_9&btsid=f5d6544e-8fd0-4b11-94e5-f815a782d266

Czy bezproblemowo można dodać te USB?

u mnie nawigacja professional bmw

http://images66.fotosik.pl/1168/16918eacfd37e371.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
A ja widziałem kiedyś port USB w przednim schowku pasażera.poszukaj może masz USB

Pokonując granice własnej wytrzymałości,

Wznosisz się na wyżyny własnych umiejętności,

Bo to życie oferuje nam dziś wiele możliwości,

A ty łap los w swoje ręce nadal bądź duchowo mocny!

P.S Ryszard Andrzejewski (PEJA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledziłem dość długo temat dodania USB to swojej e90. I są dwa rozwiązania, pierwsze wymiana modułu na Mulf 2 Hight dołożenie wiązki i kodowanie. Drugie rozwiązanie to dołożenie urządzenie typu Dension Blueway 500. Oba rozwiązania to koszt w okolicach 1000zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mi też starcza 80GB:D Bardziej chodzi o zabawę i porównanie czy rzeczywiście szybkość działania będzie zauważalnie lepsza. Jak się trafi fajny dysk w dobrej cenie, najlepiej użyany to powalcze. Tylko dysków SSD na IDE jest mało na rynku. Większość to SATA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Ja dodałem usb w schowku /mialem tylko aux/ do idrive za jakieś 180 zl nowe czesci, zgrywam muzyke na dysk twardy 80G

 

Też chetnie chciałbym wiedzieć, jak to zrobiłeś .Może podzielisz się z innymi tą wiedzą.

Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na samochodach, to jakby dziewica prowadziła blog o sexie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIC ma 80 giga zdaje się, USB w schowku jest podłączone do CIC, muzykę trzeba zgrać na dysk, trwa to kilka sekund, minus taki że nie można odtwarzać bezpośrednio z pendriva ale ogólnie jest OK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIC ma 80 giga zdaje się, USB w schowku jest podłączone do CIC, muzykę trzeba zgrać na dysk, trwa to kilka sekund, minus taki że nie można odtwarzać bezpośrednio z pendriva ale ogólnie jest OK

 

Tylko u mnie nie ma gniazda USB :mad2:

Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na samochodach, to jakby dziewica prowadziła blog o sexie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIC ma 80 giga zdaje się, USB w schowku jest podłączone do CIC, muzykę trzeba zgrać na dysk, trwa to kilka sekund, minus taki że nie można odtwarzać bezpośrednio z pendriva ale ogólnie jest OK

 

Tylko u mnie nie ma gniazda USB :mad2:

 

 

A o czym ja wyżej pisałem, oprzeciez u mnie tez nie było, wystarczyło podłaczyc kabelek z gniazrem usb, coś około 150 zł nowy OEM BMW ale moge sie mylic bo dokladnie nie pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.