Skocz do zawartości

bmw x3 z sosnowca Wb00644 korekta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

ten jaki mistrz w liczeniu...

 

CHŁOPIE AUTO ZWIEZIONE W 2014!!!!!!!!!!!!!!!! JUŻ NIE ROBIŁO 30 000 ROCZNIE BO CHŁOP ZROBIŁ 10 000 A JA KOŁO 8000

 

 

PPPPPPPPPOOOOOOOOOOOJJJJJJJJJJJJJJMMMMMMMMMMMMMUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ????????????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
nie widzisz że zamiast 3 dałem 2 ???!!!

30 rocznie w niemcach.

2014 330 000

co jeszcze chcesz.

 

ten jaki mistrz w liczeniu...

CHŁOPIE AUTO ZWIEZIONE W 2014!!!!!!!!!!!!!!!! JUŻ NIE ROBIŁO 30 000 ROCZNIE BO CHŁOP ZROBIŁ 10 000 A JA KOŁO 8000

POJMUJESZ?

Jasne, oczywiście, a teraz - 26-07-2016 ma 240 tys.

 

70fc9d651f44.jpg 1

nie widzisz że zamiast 3 dałem 2 ???!!!

30 rocznie w niemcach.

2014 330 000

co jeszcze chcesz.

 

Chcemy, abyś nie konfabulował. A przynajmniej wielu z nas...

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

jakie JA debile? auto było skręcone przez sprowadzaczy.

mam na umowie spisany przebieg i jeszcze raz ktoś szczeknie że ja coś zrobiłem to będzie miał problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
siedzę cały czas, sprawdziłem bo przecież sam sprawdzam.

2013 209000km

2014 zwieziony, powiedzmy 330000

gość przede mną może zrobił koło 10 000 a ja zrobiłem 8 000 bo mam motocykl, no i od wiosny inne auto. auto stoi

może ma 350 000. to duzo na 12 lat? nie. dlatego kupiłem.

 

jakie JA debile? auto było skręcone przez sprowadzaczy.

mam na umowie spisany przebieg i jeszcze raz ktoś szczeknie że ja coś zrobiłem to będzie miał problem

 

70fc9d651f44.jpg

 

Przepraszam, że co?, że się nie dajemy wpuścić w Twoje konfabulacje?

Nie życzymy sobie.

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w wenezuelskim serialu :cry2: .

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
taaa, gość który ma 200 postów tylko w tym dziale trzepie konia bo jest korekta. jest i h..j. mnie nie przeszkadza. co mam z tym zrobić teraz. ustawić 300? 400? a może tyle co wyliczył zainteresowany 500?? mleko się wylało. na liczniku jest 246 i nie umie temu zaradzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
koło pały, ale co to za wyliczanie...
jakie JA debile
trzepie konia bo jest korekta. jest i h..j. mnie ...

Tylko nie wiem z jakiego powodu używając wulgaryzmów obrażasz innych.

 

taaa, gość który ma 200 postów tylko w tym dziale trzepie konia bo jest korekta. jest i h..j. mnie nie przeszkadza. co mam z tym zrobić teraz. ustawić 300? 400? a może tyle co wyliczył zainteresowany 500?? mleko się wylało. na liczniku jest 246 i nie umie temu zaradzić

:cool2:

Wreszcie.

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą nie ważny przebieg,ale stan samochodu.

Przebiegiem i rocznikiem nie jeździmy,kupiłeś ją tak średnio liczę po cenie z ogłoszenia za jakieś 30 tys.zł to bardzo dobra cena.

Pamiętam jak moja siostra x3 chyba z 2007r. sprzedała jakieś 4 miesiące temu za 40 tys.zł. takie auto w bananowych skórach z silnikiem 2.0d a Ty masz 3 litrowy więc jedzie trochę lepiej mimo że to dalej diesel :) .

Nie ma co się spuszczać nad przebiegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,nic takiego nie pisałem sam padłem ofiarą handlarza oszusta.

Ale czasami lepiej sprawdzić samochód pod względem mechanicznym i na wizualny też trzeba rzucić okiem wiadomo w środku jak i na zewnątrz samochodu można wszystko wymienić ale nie można się też czepiać wszystkiego.

Ostatni kupujący oglądał moje bmw 2.5 godziny,okazało się to zawracaniem głowy bo chciał żebym zszedł z ceny z 10400 do 8500,a bo to maska ma z przodu pryszcze,albo drzwi były lakierowane...

Jeszcze chciał mi wmówić że dyferencjał mam na wykończeniu co jest konkretną bzdurą,a bo to silnik się poci i jeszcze chciał mi wkręcić, że ze skrzyni biegów leje się olej...

Nie rozumiem podejścia ludzi,auto z 98r. silnik pracuje jak nowy,najciszej jak tylko może,jest bardzo zrywny jak na ten motor,co ludzie szukają w pełnoletnim aucie tego nie wiem...

Po igły to do salonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o uczciwosc nic wiecej, ktos mi sprzedaje auto oczekuje prawdy przebieg taki bity byl tutaj tutaj itp. cena mi pasuje kupuje jestem swiadom nie mam pretensji, mi naprawde nie przeszkadza przebieg rzedu 300tys jesli auto jest sprawne, sprzedajcy jest uczciwy i cena jest uczciwa, ale jezeli na wstępie ktos klamie lub nie podajde wszystkich faktów to skad pewnośc czy z wszystkim nie klamie. dlatego Ja odrazu sobie odpuszczam, sam jestem uczciwy wszystko co sprzedaje opisuje najlepiej jak moge itp. spie spokojnie. Ale sa ludzie ktorzy wola byc oszukiwani jak widac powyzej. Kolego kupiles sawiadomie auto przekrecone wiec musisz sie liczyc ze ciezko bedzie sprzedac komus teraz to auto, nie mozesz miec do nikogo pretensji, ja uwazam ze powinieneś napisac prawde w ogloszeniu a klienta zdobyc dobrym stanem techniczym itp, na pewno 100 razy lepiej to wyglada. Jak napisales mleko sie rozlalo teraz musisz je sam sprzatnac.

Ja pozostaje nadal w poszukiwaniu swojej wymarzonej sztuki. Jak narazie probuje trafic na uczciwego sprzedawce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia,nie będzie to łatwe.

Cofanie liczników to w tym kraju zupełnie normalna rzecz,a wszystko przez to że nikt za to nie ściga a powinien.

To co on ma teraz napisać przy sprzedaży tego samochodu? że licznik jest cofany albo zrobić mu przebieg na plus? to nie ma sensu i tak znajdziesz kogoś kto się będzie czepiał.

Potem usłyszysz,że przebieg jest zbyt duży i nieadekwatny do ceny.

Bo Polaczek woli auto z magicznym 130 tys. na liczniku niż rzeczywistym 300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.