Skocz do zawartości

Awaria zintegrowanego układu kierowniczego.


drdrplease

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dzisiaj rano jechałem do pracy w ulewnym deszczu. Podczas jazdy nie było najmniejszych problemów. Po skończonej pracy wsiadłem do auta i po odpaleniu pojawił się komunikat o awarii zintegrowanego układu kierowniczego (tylna os skrętna). Dojechałem spokojnie do domu. Wykonana na szybko diagnostyka Delphi wykazała usterkę przewodu silnika aktywnego układu kierowniczego. Zdjęcia

Podczas jazdy czuć, że nie działa tylna oś skrętna a kierownica jest odchylona o ok 3 stopnie w lewo podczas jazdy na wprost.

Czy ktoś słyszał lub ma doświadczenie z taką usterką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna awaria.

Podczas rozmowy telefonicznej przez bluetooth nagle urwał się dźwięk. Wyświetla się komunikat "brak ostrzeżeń akustycznych". Idrive działa prawidłowo, mozna przełączać stacje radia itd lecz nie ma dźwięku. Dotyczy to nawigacji, ostrzeżeń, czujników parkowania itd... Czy obie usterki mogą mieś związek np. ze słabym akumulatorem (jago ładowaniem itp kilka takich solucji przewinęło sie przez fora) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolejna awaria.

Podczas rozmowy telefonicznej przez bluetooth nagle urwał się dźwięk. Wyświetla się komunikat "brak ostrzeżeń akustycznych". Idrive działa prawidłowo, mozna przełączać stacje radia itd lecz nie ma dźwięku. Dotyczy to nawigacji, ostrzeżeń, czujników parkowania itd... Czy obie usterki mogą mieś związek np. ze słabym akumulatorem (jago ładowaniem itp kilka takich solucji przewinęło sie przez fora) ?

Jedź do kogoś , kto rozumie i ma odpowiedni sprzęt diagnostyczny do bmw. Ten skaner, co jest na zdjęciu, za swoje pieniądze jest dobry, ale do bmw nie pasuje. Przez internet auto nie zrobisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest forum dyskusyjne. Po to napisałem, by może ukierunkować się co to może być. Nie brakuje tu osób doświadczonych i merytorycznych.

Tego goscia powyzej, to akurat posluchaj - mam wrazenie, ze wie co mowi - u mnie wiedzial na odleglosc :)

Jadę wolniej ale na 20-tkach.

Fan Mercedes z dwoma BMW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.