Skocz do zawartości

BMW X3 WBAPB51090WB04195 Atrakcyjna cena


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj kolego ja Ci odpisze na te pytania bo widzę ze koledzy na forum się nie kwapia za bardzo i Twoje kupowanie samochodu będzie trwało pół roku bo zanim się na coś zdecydujesz bo zostanie to już sprzedane.

 

A więc tak

Zacznę od tego ze patrzenie na coś takiego od kiedy jest ktos na forum i sugerowanie się tym jest bez sensu

Akurat ja zarejestrowałem się na forum rok temu bo kupiłem sobie x5 e53 i miałem parę pytan

poza tym nie pisze dużo postów, bo jak coś potrzebuje się dowiedzieć to najpierw szukam i czytam, ponieważ większość kwestii została juz tu poruszona.

 

Dodałeś link do x3 za 28 tys i do x3 za 38 tys

Zdecyduj się co Ty w ogóle chcesz kupić czy najtańsze BMW w biednej wersji która nawet tych 28 tys nie jest warta czy nagle moja lub ta na rudych skorach o 10 tys drożej

albo sobie ustalasz ze chcesz mieć autko z takim i takim wyposażeniem albo byle było x3

 

To za 28 tys nie ma nawet climatronica- ludzie golfow 4 juz nawet bez climatronica kupować nie chca

 

Znowu ta na rudych skorach nie ma panoramy co podwyższa dużo wartość samochodu i jest do rejestracji czyli sprowadzona wiec rzeczy eksploatacyjne na dzień dobry będą wymagały na pewno jakiegoś przeglądu bądź wymiany ale to jest normalne

 

Pamiętaj ważne żeby auto takie jak bmw nie było bite cwiarowane i szpachlowane oraz żeby nie było złomem

Jak te kwestie się będą zgadzać to kupuj i się nie zastanawiaj bo tu na forum nikt Ci nie powie jak dany egzemplarz chodzi i ile szpachli ma na sobie.

I jeszcze jedno pamiętaj ze nie jesteś jedyna osoba która chce kupić dobre x3 wiec czekając na odpowiedzi tu na forum ktoś może Cię wyprzedzic.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To jest włoszka...

 

Vehicle information

VIN: WBAPB51090WB04195

Type code: PB51

Model: X3 3.0D (EUR)

E-F-R series: E83

Series: X

Type: All-Road

Steering: LL

Doors: 5

Engine: M57/TU

Displacement: 3.00

Power: 150 (204 hp)

Drive: ALLR

Transmission: MECH

Paint code: 475 - BLACK SAPPHIRE METALLI

Upholstery code: LGBZ - LEDER AMBIENTE/S

Prod.date: 2004-06-25

 

S1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

S2BE BMW alloy wheel, double spoke 148

S8SP Control unit COP

S169 EU3 exhaust emissions standard

S240 Steering wheel, leather

S321 Exterior parts in vehicle colour

S386 Roof railing

S441 Smoker package

S473 Armrest front

S520 Fog lights

S548 Kilometre speedo

S550 On-board computer

S662 Radio BMW Business CD

S785 White direction indicator lights

S855 Language version, Italian

S863 Dealer List Europe

S884 Operating instructions, Italian

S915 Omission of outer-skin preservation

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego ja Ci odpisze na te pytania bo widzę ze koledzy na forum się nie kwapia za bardzo i Twoje kupowanie samochodu będzie trwało pół roku bo zanim się na coś zdecydujesz bo zostanie to już sprzedane.

 

A więc tak

Zacznę od tego ze patrzenie na coś takiego od kiedy jest ktos na forum i sugerowanie się tym jest bez sensu

Akurat ja zarejestrowałem się na forum rok temu bo kupiłem sobie x5 e53 i miałem parę pytan

poza tym nie pisze dużo postów, bo jak coś potrzebuje się dowiedzieć to najpierw szukam i czytam, ponieważ większość kwestii została juz tu poruszona.

 

Dodałeś link do x3 za 28 tys i do x3 za 38 tys

Zdecyduj się co Ty w ogóle chcesz kupić czy najtańsze BMW w biednej wersji która nawet tych 28 tys nie jest warta czy nagle moja lub ta na rudych skorach o 10 tys drożej

albo sobie ustalasz ze chcesz mieć autko z takim i takim wyposażeniem albo byle było x3

 

To za 28 tys nie ma nawet climatronica- ludzie golfow 4 juz nawet bez climatronica kupować nie chca

 

Znowu ta na rudych skorach nie ma panoramy co podwyższa dużo wartość samochodu i jest do rejestracji czyli sprowadzona wiec rzeczy eksploatacyjne na dzień dobry będą wymagały na pewno jakiegoś przeglądu bądź wymiany ale to jest normalne

 

Pamiętaj ważne żeby auto takie jak bmw nie było bite cwiarowane i szpachlowane oraz żeby nie było złomem

Jak te kwestie się będą zgadzać to kupuj i się nie zastanawiaj bo tu na forum nikt Ci nie powie jak dany egzemplarz chodzi i ile szpachli ma na sobie.

I jeszcze jedno pamiętaj ze nie jesteś jedyna osoba która chce kupić dobre x3 wiec czekając na odpowiedzi tu na forum ktoś może Cię wyprzedzic.

 

Pozdrawiam

 

Kolego bez obrazy i cisnienia mam duzo czasu na kupienie czegos, jak widzisz jestem zdecydowany na x3 i rozrzut cenowy jest wielki, bo chce kupic dobrze, nie sztuka jest wydac kupe forsy a i tak wkladac kase w kosztowne naprawy czasami trafi sie kupic taniej i wszystko porobic wiedzac co jest wsadzone. a czasami lepiej kupic drozej ale pewne. Jezeli ktos Twoje auto kupi przedmna super dla Ciebie, skoro dobre to sie sprzeda nie ma cisnienia. Zycie mnie juz nauczylo ze nic pochopnie i szybko, Twoje auto biore pod uwage jak bede na 100% przekonany to sie odezwe, pozdrawiam i bez urazy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zycie mnie juz nauczylo ze nic pochopnie i szybko

To może być problem z zakupem auta :D . Niestety, ale dobre samochody w dobrej cenie sprzedają się w 1-7 dni. Oczywiście, nie należy być w gorącej wodzie kąpanym, wszystko trzeba posprawdzać, historia, lakier, mechanika itd., potem najlepiej przespać się z decyzją i jeśli wszystkie etapy zostały zaliczone kupować. Ale jeśli auto jest dobre, to najlepiej wykonać wszystkie etapy w 24h :wink: .

 

Co do auta - ja bym bez climatronica nie kupił. W ogóle strasznie biedna wersja.

 

petrocapital brak panoramy podwyższa wartość auta? Dobrze Cię zrozumiałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Chodziło mi ze tam w tamtym aucie nie ma panoramy a jak jest auto z panorama to podwyższa wartość oczywiście :)

To chyba w serii X panorama jest mniej awaryjna niż w serii 5.

W e61 ceny lecą w dół, między innymi przez panoramę.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest włoszka...

To już dużo mówi (punktuje na NIE). Fotel kierowcy też mówi że raczej nie (przypatrzcie się). Nabłyszczone plastiki pod maską mówią też że nie.

 

Zobacz fotele w samochodach z przebiegiem powyżej 300kkm, wyglądają dużo lepiej niż w tym wpisanym 218kkm :lol:

http://otomoto.pl/oferta/bmw-x3-bmw-x3-2-0d-177km-lift-panoramiczny-dach-navi-zarejestrowany-ID6yhCyl.html

http://allegro.pl/bmw-x3-2005-r-2-0-d-150km-i6333407840.html#imglayer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Chodziło mi ze tam w tamtym aucie nie ma panoramy a jak jest auto z panorama to podwyższa wartość oczywiście :)

To chyba w serii X panorama jest mniej awaryjna niż w serii 5.

W e61 ceny lecą w dół, między innymi przez panoramę.

No... e61 z zepsutą panoramą często będzie tańsze od e61 bez, bo już jest coś do naprawy :D . Natomiast nie sądzę, żeby auta ze sprawnym panoramicznym dachem były mniej poszukiwane od tych bez. Śmiem wątpić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.