Skocz do zawartości

Woda w schowku bmw f10


Adam1987

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem po ulewnym deszczu woda wlewa mi sie do schowka po prawej stronie w bagażniku. Sprawa wygląda tak wczoraj dosyć mocno padał deszcz no i rano patrze troche wody (ok 1cm )więc wytarłem wode do sucha, ale to nie koniec. Potem jechałem gdzieś i po powrocie sprawdziłem schowek ,znowu troche wody(dodam, że deszcz już nie padałtego dnia). Wygląda na to że resztki wody jeszcze spłyneły. Może ktoś spotkał sie z tym problemem? Zaczyna mnie to denerwować :/ bo w takim aucie nie powinny mieć miejsca takie wady :/ Prosze o jakąś pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie górą sie nie leje napewno bo kładłem tam papier z góry na schowek i był suchy. Schowek ten ma łączenie w połowie i tym łączeniem sie wlewa tylko wczesniej nie wiem skąd od strony lampy tylnej albo jak nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wziąć latarkę i ręcznik papierowy, zamknąć się w bagażniku i niech druga osoba polewa auto wodą, w tym czasie znajdziesz miejsce wlewania się wody do auta, innej opcji tu nie widzę.

 

Pewnie trzeba będzie zdemontować kilka plastików, są one mocowane intuicyjnie także bez obaw.

 

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam identyczny problem z wodą w schowku bagaznika, Czy poza wodą w schowku zebrała się np. Pod nim ? Na elementach karoserii? Nie wiem czy wystarczy zaklęc dziurki we wlewie czy rozebrac tapicerki zeby jeszcze coś osuszyć?

 

Edit. Dla potomnych.

U mnie okazało się że uszczelka między rurą wlewu a plastikową obudową wpadła do środka (pod ta obudowe) wystarczyło wyjąć obudowe wlewu, uszczelkę i jeszcze raz ja nałożyć. Trochę ciężko wchodzi wiec mozna sie denerwować pozostaje aktualne pytanie czy woda poza schowkiem nie lała sie np. Na podłogę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Mam identyczny problem z wodą w schowku bagaznika, Czy poza wodą w schowku zebrała się np. Pod nim ? Na elementach karoserii? Nie wiem czy wystarczy zaklęc dziurki we wlewie czy rozebrac tapicerki zeby jeszcze coś osuszyć?

 

Edit. Dla potomnych.

U mnie okazało się że uszczelka między rurą wlewu a plastikową obudową wpadła do środka (pod ta obudowe) wystarczyło wyjąć obudowe wlewu, uszczelkę i jeszcze raz ja nałożyć. Trochę ciężko wchodzi wiec mozna sie denerwować pozostaje aktualne pytanie czy woda poza schowkiem nie lała sie np. Na podłogę?

 

Hej jak wyjąłeś obudowę wlewu?? Zdejmowałeś nadkole, u mnie jest dokładnie taka sama sytuacja jak u ciebie.

Nie bardzo wiem jak się do tego dobrać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, sprawa ogarnięta, po zdjęciu nadkola dostęp może nie jest idealny ale jest możliwy do zrobienia.

Po kilku k...ach ładnie wszystko się z powrotem ułożyło i jest git.

Nic nie cieknie do schowka w bagażniku, bo nie ma już jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.