Skocz do zawartości

E46 Coupe 2.8 2000r WBABM51050JH34104


Rekomendowane odpowiedzi

Jak widzę taki kolor skóry, to "skóra' mi cierpnie. Wyjątkowy szajs, jak dla mnie oczywiście.

 

Takie niemerytoryczne posty wsadź sobie w kieszeń. To czy są zgodne z twoim gustem kolorów .. nie ma żadnego znaczenia.

 

 

 

 

Fotel kierowcy może mieć "ciut" więcej niż 286 tkm.

 

No właśnie wg. mnie wygląda całkiem nieźle na tych zdjęciach... Jest pomarszczony troche ale niewytarty...

Przebieg jak na ten rocznik może być realny.

Ale.. ile może mieć wg. Ciebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skóra ma to do siebie, że trzeba odpowiednio o nią dbać. Na zdjęciach nie widać w ogóle boczku fotela kierowcy. Moim zdaniem na zdjęciach ten fotel wygląda właśnie bardzo kiepsko, trzeba się postarać, żeby tak zajechać fotel w tym modelu BMW z przebiegiem ok. 250 tkm., moim zdaniem może mieć spokojnie i 400 tkm. ale jest to tylko i wyłącznie moja subiektywna ocena, którą wyrażam na podstawie obejrzanych setek, jak nie tysięcy zdjęć samochodów wystawionych do sprzedaży m-ki BMW, Audi, Mercedes, Chrysler, Lexus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć racje oczywiście..

Zastanawiam się po prostu..., od jazdy po mieście inaczej wyglądają fotele niż od jazdy po trasach...

 

http://www.mobile.de/pl/Samochod/BMW-328-Ci/vhc:car,cnt:de,pgn:3,pgs:10,srt:price,sro:asc,ms1:3500_-21_,frn:1998,frx:2002,prx:4000,slt:fsbo,ful:petrol,ger:manual_gear,pwn:110,exc:black,dmg:false,vcg:sportscar/pg:vipcar/225169526.html

 

Tutaj np. 262 tkm i nie wiem czy nie gorzej wygląda fotel kierowcy..

 

Czy te 500tkm m52b28 zrobi bez remontu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już musisz zapytać tych, co tyle zrobili :wink: w mojej e39, którą mam wystawioną do sprzedaży, mam przejechane 232 tkm. a fotele wyglądają prawie jak nowe, mimo że 85-90 % przebiegu zrobione w mieście. Fakt, że fotele materiałowe dlatego nie ma co porównywać do skóry, ale jak dbasz tak masz :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.