Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Auto faktycznie unikat.. Zapytałbym jak mocno było rozbite, skoro nie zaznaczone bezwypadkowy.

Co do tych przeróbek, ja akurat wolę w drugą stronę. Nie 328i stylizujemy na M3, tylko np. Renault Clio Sport 2.0 na zwykłe 1.2 z czarnymi zderzakami. Sleepery sprawiają dużo więcej radości i satysfakcji, niż prężenie muskułów (sztucznych) na pokaz :roll: ale co kto lubi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukasz zadbanej, to na pewno też bezwypadkowej. Dlatego zapytaj dokładnie o tą kwestię i podrąż temat ze sprzedającym. Jeżeli nie zaznaczył w opisie "bezwypadkowy", to kolizja parkingowa raczej to nie była. Kto wie czy przerabianie przodu itp. (maska, zderzak, progi) ala M3 nie jest właśnie z tym związane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może od kamyczka wymieniona :mrgreen: a tak poważnie, jak daaawno temu przy moim pierwszym w życiu aucie Fiacie Punto II wymieniałem przednią szybę od kamyczka to ją sobie zostawiłem, żeby w przyszłości pokazać potencjalnemu kupującemu (szyba stała 3 lata w garażu :wink: a auto po 7 latach sprzedawane jako absolutny bezwypadek - kupiłem je w salonie w Polsce).

Ale zadzwoń do sprzedającego, ciekawe co powie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio juz wymieniona przednia szyba dyskwalifikuje 16 letni samochod ?!

 

Źle mnie zrozumieliście, dyskwalifikuje gadka sprzedającego, że on nic nie wie, że on już takie kupił i niby słowa o przeszłości wypadkowej auta powiedzieć nie potrafi. A to jak auto kupował, to go nie sprawdzał?? Wymiana szyby to normalna rzecz, sam przytoczyłem wcześniej przykład, jak sprzedawałem kiedyś tam swoje auto całkowicie bezwypadkowe, w którym wymieniałem szybę od kamienia. Gorzej jak już każda szyba z innej parafii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytaj się jeszcze o te dokładane światła tylnie :) może własciciel miał taki kaprys by dołożyć sobie mpaka i inne ficzery,albo auto było bite z przodu i tyłu, nie przekonasz sie jak nie zobaczysz na żywo. Dużo pomoże ci również historia auta, nawet ta darmowa polska.. jeśli auto co chwila zmienia właściciela to nie licz na coś cudownego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.