Skocz do zawartości

E46 wymiana silnika.


Strzalek

Rekomendowane odpowiedzi

Pomijając gabaryty i rzeźbiarstwo to wziąłeś pod uwagę zwiększysz moc o 100% czyli wszystko trzeba mocniejsze ; skrzynia, sprzęgło,przeniesienie napędu, dyfer, koła, hamulce.Włożysz kasę i z czasem nikt tego nie kupi.jeszcze pozostaje zmiana rejestracji.

Hmm... to może lepiej to sprzedać i kupić mocniejszy ?

Jak masz dostęp do darmowych części (tylko nie ukradnij auta na dawcę) ,warsztat, czas , doświadczenie to do dzieła i napisz jak to Ci poszło.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam przypadek goscia co chciał sprzedać swapowane 318ci na 328ci.. wyobraź sobie że był to jeszcze przekładany anglik :lol: auto stało chyba z 8 miesiecy na internetach i nikt tego nie chciał.. aż sprzedawca sprzedał za polowe ceny :? Swap może być dobrze zrobiony ale trudniej jest coś takiego sprzedać. Sam chciałem wiecej mocy w mojej e46 ale nie swapowałem tylko kupiłem fabryczne r6. Chyba że masz dobre graty w atrakcyjnej cenie i znasz jakieś osoby którzy znają się na robocie możesz sie w to bawić.. być może ci sie to opłaci. Ale pamiętaj jak swapujesz to ze wszystkim.. żadnego rzeźbiarstwa. Oczywiście jeśli masz zadbaną i fajną baze pod takiego typu zabawy. Tylko pamiętaj że potem jest to trudniej sprzedać. Z drugiej zaś strony kupić fajne zadbane niekatowane i przede wszystkim nie bite 328/330 kosztuje nie mało. Pewnie nie pomogłem ale przynajmniej pomogę ci rozważyć za i przeciw :) Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam przypadek goscia co chciał sprzedać swapowane 318ci na 328ci.. wyobraź sobie że był to jeszcze przekładany anglik :lol: auto stało chyba z 8 miesiecy na internetach i nikt tego nie chciał.. aż sprzedawca sprzedał za polowe ceny :? Swap może być dobrze zrobiony ale trudniej jest coś takiego sprzedać. Sam chciałem wiecej mocy w mojej e46 ale nie swapowałem tylko kupiłem fabryczne r6. Chyba że masz dobre graty w atrakcyjnej cenie i znasz jakieś osoby którzy znają się na robocie możesz sie w to bawić.. być może ci sie to opłaci. Ale pamiętaj jak swapujesz to ze wszystkim.. żadnego rzeźbiarstwa. Oczywiście jeśli masz zadbaną i fajną baze pod takiego typu zabawy. Tylko pamiętaj że potem jest to trudniej sprzedać. Z drugiej zaś strony kupić fajne zadbane niekatowane i przede wszystkim nie bite 328/330 kosztuje nie mało. Pewnie nie pomogłem ale przynajmniej pomogę ci rozważyć za i przeciw :) Pozdr

racja, kupić zadbany silnik 2.8/ 3.0 jest równie ciężko więc ryzyko spore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dołoże swoje 3-grosze , moim zdaniem jest to nie opłacalne bo jak masz to robić to tak aby wszytko działało na tip top , a znalezienie dawcy aby wszytko było na tip top tak samo graniczy z cudem jak kupno w rozsądnej cenie zadbanego egzemplarza oczywiście mowa tutaj o 3.0i. I tak jak wszyscy wyżej napisali , ze sprzedażą tego auta będziesz się bujał miesiącami . A najlepsze jest to , że możesz mieć sytuacje w której teraz za swoje auto dostaniesz więcej niż za przeszczepione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.