Skocz do zawartości

Duży przegląd poza pakietem BSI


ledakar

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

Okazało się, że moim F30 pękła tarcza hamulcowa z tyłu. Mam zatem do wymiany oprócz klocków przód i tył, tarcze w tyle. Całość z robocizną w ASO wycenili sobie na 3600 zł brutto.

 

Mógłbym to zrobić taniej, bo wykupić pakiet BSI Plus i w ramach pakietu zrobić. Wykupienie pakietu w tym momencie to dla mnie 1600 zł. Tracę tylko wtedy pakiet SI, ponieważ obecnie mam go do 100k, a ten z Plusem wykupiłbym do 60k (mam na liczniku 58k). Zatem reasumując obniżyłbym cenę wymiany klocków i tarcz o 2k, ale kolejne przeglądy musiałbym robić na własną rękę. Dodam, że auto jest na przedłużonej gwarancji.

 

Pytanie czy w takim wypadku przeglądy mogę robić poza ASO i nie stracić gwarancji, a w tym przegląd olejowy? Autem chce jeszcze pojeździć 2 lata i go sprzedać (wtedy skończy się leasing). Pewnie przejadę jeszcze z 40k w tym czasie, więc nie dobije do 100k.

 

Będę wdzięczny za wszystkie porady.

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się przedłużyć do 100k tylko to juz kompletnie nie jest opłacalne jak bede autem jeździł jeszcze tylko dwa lata. Koszt 6k.

 

Klocki i tarcze juz niestety robi ASO, ale mogę wybrać czy to pójdzie jako pakiet, czy zapłacę za to normalnie. I nie wiem co w tym przypadku zrobić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przy 66tys wymienialem tarcze a klocki przy tym przebiegu drugi raz ale robilem hamulce zawsze poza aso bo ceny maja obledne. A teraz za caly zestaw hamulcow plus klockow z wymiana i tarcze zimermana sportowe kupilem nawiercane dalem 1900zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.