Skocz do zawartości

Amortyzator Tylny AP Sprawdzcie


tojajestem

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno bez studiowania językoznawstwa zrozumieć, co masz na myśli. No ale po wielu próbach rozszyfrowania mogę Ci odpowiedzieć. Uszkodzoną osłoną się nie martw. Na amorku nic praktycznie nie widać więc trudno się wypowiadać. Ty chcesz założyć używane amorki czy Tobie się tak uszkodził ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz

Prosze mi powiedziec czy to przeszkadza cos?
co sadzicie?

 

Moja rada ; takich nie zakładać.

 

Z punktu widzenia technicznego; jak obydwa się tak samo zachowują jak się je naciska to można by się pokusić na założenie awaryjne na kilkanaście dni ( ale prowizorki bywają po kilka lat) a nie dłużej bo przez to uszkodzenie będzie go rdza atakować.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 amortyzator mi sie uszkodzil z przodu(lekko stuka przy ruszaniu a mi to przeszkadza poniewaz jestem na takie cos uczulony) I musze go wymieni a wolalbym dwa od razu wymienic a kupujac osobno przy cenie 800 zl sztuka jest to nieoplacalne wiec stwierdzilem ze poczekam i moze uda mi sie kupic uzywane I w koncu sa. Tak wiem w temacie pytalem o Tylne ale to z tego wzgledu ze moze mi sie przydadza albo jezeli bym chcial sprzedac czy nie bedzie przez to problemu a tylko caly komplet sprzedaje.

Czy lepiej wymienic nowy jeden przedni skoro drugi jest w bardzo dobrym stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.