Skocz do zawartości

[320D] Przykry zapach ze schowka


Eleir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po otwarciu schowka czuć nieprzyjemny zapach, ciężko mi określić co to jest ale brzydko pachnie ta taka gąbka którym pokryty jest plastik naszego schowka. Po zdemontowaniu i próbie przemycia tego jeszcze gorzej a sama gąbka schodzi od wody więc raczej mycie nie możliwe. Nie jest to wilgoć, samochód jest suchy. Bardziej wygląda mi to jakby poprzedni właściciel coś tam rozlał czy coś. Ma ktoś pomysł jak się pozbyć tego zapachu? Jakieś dobre odświeżacze ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest tz zgnilizna czyli podłoże bakteryjne lub grzybiczne to najpierw wypadało by to odkazić czyli zniszczyć rozkładającą się materię organiczną czyli czymś popsikać.

Na same zapachy można zastosować to co się wkłada do lodówki na pochłanianie zapachów.

Hmm... wymontować cały schowek i do dzieła.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz

Ale coś konkretniej?

Czego nie wiesz ? jak to umyć ? tak jak w środku lodówkę i i po myciu zostaw tam sody oczyszczonej co wyłapie resztki zapachów.

dla wygodniejszego mycia możesz schowek zdemontować.

http://bmw3er.pl/viewtopic.php?t=2075

Wkleiłem CI jak inni demontowali schowek.

http://kobieta.onet.pl/dom/kuchnia/jak-czesto-trzeba-myc-lodowke-i-czym-najlepiej-to-zrobic/yw0z9

Wkleiłem Ci jak umyć lodówkę.

O więcej nie pytaj bo się admin wkurzy i usunie wątek za zaśmiecanie forum

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.