Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do auta - to powiem tylko tyle, że przez ostatnie pół roku nie było sprzedawane przez ubezpieczalnie wiec jest szansa, że wjechało całe (blacharsko) do Polski

 

Tak, wjechała CAŁA. Powtarzam się.

 

ale na lawecie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do auta - to powiem tylko tyle, że przez ostatnie pół roku nie było sprzedawane przez ubezpieczalnie wiec jest szansa, że wjechało całe (blacharsko) do Polski

 

Tak, wjechała CAŁA. Powtarzam się.

 

ale na lawecie? :D

 

I co w związku z tym? Taniej wychodzi niż wracać tyle kilometrów na kołach na tablicach zjazdowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat prawda. Pózniej można zrobić fajny opis uszkodzeń przez zaprzyjaźnionego rzeczoznawcę, że niby auto z uszkodzonym silnikiem lub skrzynią (a być może było tak naprawdę)

Powiedz tylko skąd masz te blachy, żaden komis czy prywatny właściciel nie zostawia ich po sprzedaży, ponieważ musi wymeldować auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś lubi płacić tyle ile państwo nakazało przez chore przepisy to jego sprawa,a jak nie to zrozumiałe że bierze się rzeczoznawce i zaniża się wartość auta,

tablice z allegro na powrót na kołach do domu chociaż kontrola policji kończy się zakazem dalszej jazdy to 90% kupujących decyduje się na taki sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co w związku z tym? Taniej wychodzi niż wracać tyle kilometrów na kołach na tablicach zjazdowych

 

A w czasie oględzin kłamałeś, że auto przyjechało na kołach.

 

Chyba coś ci się pomyliło, zawsze samochody sprowadzamy na lawecie, nigdy nie mówiłem komuś, że auto przyjechalo na kołach, bo niby po co?

 

Więc nie wmawiaj mi, że mówiłem co innego.

 

Lepiej wyjdz na dwór, na świeże powietrze, pobiegaj, bo niedługo z tym brzuchem nie zmieścisz się do swojej e46.

Siedzisz na tym forum, mózg ci się lasuje i wypisujesz bzdury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wyjdz na dwór, na świeże powietrze, pobiegaj, bo niedługo z tym brzuchem nie zmieścisz się do swojej e46.

Siedzisz na tym forum, mózg ci się lasuje i wypisujesz bzdury.

 

Ja szybciej zrzucę mój brzuch niż Ty sprzedasz to auto :mrgreen:

 

Śmiem wątpić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak się czyta brednie jakie wypisuje zalozyciel tematu, wielki 'znawca' aut "nieskazitelny", to ręce opadają

Nie trzymasz ciśnienia, to że się wtrąciłeś w temat swojego samochodu na pewno nie pomoże w jego sprzedaży.

Chociaż czasami bywa odwrotnie. :D

Możesz odpowiedzieć na jedno pytanie? Z jakiego materiału są te "blachy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak się czyta brednie jakie wypisuje zalozyciel tematu, wielki 'znawca' aut "nieskazitelny", to ręce opadają

Nie trzymasz ciśnienia, to że się wtrąciłeś w temat swojego samochodu na pewno nie pomoże w jego sprzedaży.

Chociaż czasami bywa odwrotnie. :D

Możesz odpowiedzieć na jedno pytanie? Z jakiego materiału są te "blachy"

 

Niestety czytając głupoty jakie wypisuje zalozyciel tematu, musiałem napisać...

 

Blachy są aluminiowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Lepiej wyjdz na dwór, na świeże powietrze, pobiegaj, bo niedługo z tym brzuchem nie zmieścisz się do swojej e46.

Siedzisz na tym forum, mózg ci się lasuje i wypisujesz bzdury.

 

Ja szybciej zrzucę mój brzuch niż Ty sprzedasz to auto :mrgreen:

 

I co, zrzuciles ten brzuch? Bo BMW już dawno sprzedane :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.