Skocz do zawartości

Zablokowane zamki e 46


milanogdansk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam e46 2.0 i 98 r. Mianowicie zacinaja mi sie od czasu do czasu na amen wszystkie drzwi.

Z kluczyka się nie otwierają od środka też nie z klami brak efektu z przycisku z pilota nic.

Alarm reaguje, dioda się świeci słychać prace siłownika przy zamykaniu przy otwieraniu jakos nie.

Dodam, że gdy zamkni się zablokuja moge opuscic szyby wkladajac kluczy i dodatkowo przez pilot dziala auto zamykanie szyb.

Nie wiem co z tym zrobic.

Dzisiaj jezdzilem od szkoly do biedry z biedry do domu bylo ok. potem chce wsiasc do auta a tu znowu klops nic nie dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Miałem jakieś 2 lata temu taki sam problem. Naczytałem się o modułach komfortu, o trudnościach w ich naprawie, a co gorsza - o kosztach. Z centralnym praktycznie z dnia na dzień było coraz gorzej. Praktycznie byłem już zdecydowany na zabranie się za ten nieszczęsny moduł, ale coś mnie podkusiło, żeby przedtem spróbować prostszej metody - tj. wymieniłem baterię w kluczyku. Od tamtego czasu wszystko działa jak należy :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

U mnie również występuje problem z zamkiem. Tylko że w coupe. Od strony kierowcy drzwi nie zamykają/otwierają się z kluczyka jak i z konsoli. Przy próbie otwarcia zamknięcia słychać elektrykę w drzwiach tak więc to nie moduł tylko sam zamek musi byc wadliwy. Da się go jakoś naprawić bo zamek do qp jest nie do znalezienia, w aso mówi o 540 złotych... Anglik też nie podchodzi

 

Dodam że cypelek od drzwi lekko się rusza kiedy zamykam. Czy wskazuje to na zbyt słaby siłownik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.